Новини

Вибори 2012

Тимошенко і Яценюк очолять список об'єднаної опозиції

Тимошенко і Яценюк очолять список об'єднаної опозиції

image.tsn.ua

Тимошенко і Яценюк очолять список об'єднаної опозиції

Понеділок, 23 квітня 2012, 14:21

Партії "Фронт змін" і "Батьківщина" заявили про створення об'єднаної опозиції, до якої, окрім них, увійшли ще чотири партії.

"Ми заявляємо про наше об'єднання для перемоги на парламентських виборах, відновлення в Україні демократії і справедливості", - зачитав на прес-конференції в понеділок декларацію єдності перший заступник голови Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Олександр Турчинов.

"Наші політичні сили формують загальний список на виборах і узгодять своїх кандидатів у мажоритарних округах", - зазначається в декларації.

У декларації наголошується, що українське законодавство забороняє участь у виборах блоків. Тому єдиний список об'єднаної опозиції буде сформовано на основі партії "Батьківщина", як найбільш рейтингової опозиційної сили. Цей список очолить Юлія Тимошенко і Арсеній Яценюк як найрейтинговіші опозиційні політики.

"Ми сформуємо в новій Верховній Раді демократичну більшість, обмежимо всевладдя Віктора Януковича і повернемо владу українському народу ... Після парламентських виборів ми продовжимо разом працювати і забезпечимо перемогу демократичних сил на виборах президента", - йдеться в декларації.

Лідер партії "Фронт змії" А.Яценюк повідом, що до об'єднано опозиції, окрім цієї партії та ВО "Батьківщина", увійшли також Народний Рух України, партії "Народна самооборона", "За Україну!" і "Реформи і порядок".

Джерело: Інтерфакс 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.