Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

львівські маршрутки

П'ятниця, 16 листопада 2018, 10:55

У Львові переглянуть тариф на проїзд у разі безкоштовного перевезення пенсіонерів у маршрутках

львівські маршрутки

Андрій Садовий заявив, що станом на сьогодні міськрада не планує піднімати вартість проїзду у громадському транспорті.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив сьогодні під час засідання виконавчого комітету міський голова Львова Андрій Садовий, місто не підтримує жодних дискусій про підняття тарифу, оскільки зараз воно є недопустимим.

"Я не підтримую сьогодні жодних дискусій про підняття тарифу. Якщо перевізники погодяться возити пенсіонерів безоплатно, тоді можемо почати розмову, запрошуючи депутатів і всіх охочих. От коли приватні перевізники зрозуміють свою соціальну відповідальність, дадуть повідомлення про згоду йти на зустріч пенсіонерам – тому що люди бідні, тоді можна сідати і публічно дебатувати", – наголосив Андрій Садовий.

Крім цього, він доручив провести службове розслідування в управлінні транспорту і притягнути до відповідальності осіб, які повідомили, що місто починає процес щодо зміни тарифу.

Нагадаємо, вчора управління транспорту Львівської міської ради оприлюднило проект рішення про встановлення тарифу у 8 гривень на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті після проведення громадських слухань.

Ще 8 червня на сесії Львівської міськради депутати вимагали розрахувати тарифи на проїзд у громадському транспорті міста і не піднімати вартість проїзду без проведення громадських слухань.

Додамо, нещодавно львівські перевізники заявили, що вимагають негайно підняти вартість проїду у маршрутках до 6,5 грн, а після обговорень встановити тариф за проїзд у 9 грн.

Сьогодні на дорогах Львова працює комунальний перевізник АТП-1 та ще чотири приватні компанії: АТП-14630, ТзОВ "Фіакр-Львів", ТзОВ "Міра і К", ТзОВ "Успіх БМ", з якими зараз місто підписало тимчасові угоди. У жовтні міськрада не могла провести конкурс з визначення перевізників на міських маршрутах у Львові через відсутність інформації від Укртрансбезпеки.

Вартість проїзду у міських маршрутках востаннє піднімали у грудні 2017 року. Тоді ціна за проїзд зросла з 4 грн до 5 грн. А з 16 квітня підняли до 5 гривень ціну за проїзд у трамваях і тролейбусах міста.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram