Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівські маршрутки

П'ятниця, 23 листопада 2018, 17:44

26 листопада Львів може дізнатися про нову вартість проїзду у маршрутках

львівські маршрутки

У понеділок відбудеться громадське слухання щодо підняття вартості проїзду у львівських маршрутках.

У понеділок, 26 листопада, відбудеться громадське слухання щодо підняття вартості проїзду у маршрутках на якому визначатимуть рівень тарифів на проїзд у Львов.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий, міськрада готова збільшити тариф на проїзд у громадському транспорті Львова за умови безкоштовного перевезення пенсіонерів.

"Сьогодні ми провели спільну зустріч з перевізниками, які обслуговують автобусні маршрути загального користування Львова. Під час зустрічі ми наголосили, що міська рада готова йти на коригування тарифу за умови, якщо пенсіонери будуть їздити у транспорті безкоштовно. Це основна вимога міста" – наголосив Андрій Білий.

За його словами, остаточне рішення щодо ситуації із вартістю проїзду у Львові міськрада прийме після проведення громадських слухань.

"Громадські слухання щодо тарифу вже оголошені, вони відбудуться 26 листопада. На громадських слуханнях ми почуємо думку громади, також можна в електронному вигляді подати будь-яку пропозицію, і лише після цього зможемо вийти на якусь пропозицію для розгляду виконавчого комітету" – додав Андрій Білий.

Зазначимо, 15 листопада управління транспорту Львівської міської ради оприлюднило проект рішення про встановлення тарифу у 8 гривень на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті, після проведення громадських слухань. 

Наступного дня міський голова Львова Андрій Садовий додав, що у Львові переглянуть тариф на проїзд лише у разі відновлення безкоштовного перевезення пенсіонерів.

Нагадаємо, на початку листопада на сесії Львівської міськради депутати вимагали розрахувати тарифи на проїзд у громадському транспорті міста і не піднімати вартість проїзду без проведення громадських слухань.

Додамо, у жовтні львівські перевізники заявили, що вимагають негайно підняти вартість проїду у маршрутках до 6,5 грн, а після обговорень встановити тариф за проїзд у 9 грн.

Вартість проїзду у міських маршрутках востаннє піднімали у грудні 2017 року. Тоді ціна за проїзд зросла з 4 грн до 5 грн. А з 16 квітня підняли до 5 гривень ціну за проїзд у трамваях і тролейбусах міста.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.