Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Державницька ініціатива Яроша

Понеділок, 28 січня 2019, 14:50

Ярошівці пригрозили Садовому лопатами

Державницька ініціатива Яроша

Учасники Державницької ініціативи Яроша "Дія" пікетували Львівську міськраду.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні, 28 січня, представники ГО "Дія" Дмитра Яроша провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради.

Вимогою демонстрантів був звіт за прибирання міста в п'ятницю, 25 січня, під час снігопаду й відповіді на питання "Хто винуватий?" та "Чому відбувся транспортний колапс?", а також відставка міського голови Андрія Садового. Активісти принесли з собою дві снігоприбиральні лопати з написами "Садовий, візьми і зроби" на одній і "Васьків, візьми і зроби" – на іншій.

"На сьогоднішній день ми бачимо неякісне виконання комунальними службами та командою Садового своїх обов'язків. Тому ми вимагаємо негайно виправити ситуацію або піти у відставку" – заявив координатор штабу Державницької ініціативи Яроша "Дія" у Львівській області Валентин Середюк. 

Після виступу під стінами мерії ярошівці пішли в Ратушу, щоб зустрітися з міським головою та його в.о. Васьківом і вручити їм заготовлені лопати. На вході до кабінету Садового пікетувальників зустрів в.о. директора департаменту "Адміністрація міського голови" Львівської міськради Євген Бойко. Він повідомив, що Андрій Садовий знаходиться у виборчій відпустці, а Геннадій Васьків саме на сьогоднішній день не є в.о. міського голови і також перебуває у відпустці. 

"Міський голова в суботу був на роботі й видав розпорядження, що 28-го січня в.о. міського голови є Сергій Бабак. Завтра ці обов'язки буде виконувати Андрій Москаленко, а післязавтра й до кінця тижня знову Бабак" – прокоментував Бойко.

За пару хвилин до активістів підійшов сьогоднішній заступник Садового й відзвітував радикалам про те, що минулої п'ятниці комунальники діяли згідно норм і ніякого транспортного колапсу у Львові не спостерігалося. Також Бабак порадив Львів'янам дивитися на приклад інших міст, наприклад Черкас, де сніг узагалі не прибирався. 

Після розмови з Сергієм Бабаком послідовники Дмитра Яроша залишили лопати в приміщенні міськради й попросили передати їх Андрію Садовому або зарахувати на баланс міськради.

"Львів'яни повинні контролювати роботу місцевого самоврядування. Відповідно ми передаємо ось цю лопату і якщо не можуть комунальники то нехай Андрій Іванович візьме і зробить сам" – сказав Ярослав Мандрук, керівник юридичного відділу Державницької ініціативи Яроша у Львівській області.

Нагадаємо, що у листопаді 2015 року Дмитро Ярош вийшов із "Правого сектору", а у лютому 2016 року він презентував новий рух ДІЯ у Львові.

Керівником виконкому координаційного центру національного руху "ДІЯ" на Львівщині до серпня 2017 року була Олена Живко, яку Ярош призначив ще у 2016 році. Наразі координатором штабу ДІЯ на Львівщині є Валентин Середюк.

Додамо, Дмитро Ярош вважає, що Руслан Кошулинський має всі шанси стати президентом.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.