Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Грибовицьке сміттєзвалище

Грибовицьке сміттєзвалище

Четвер, 31 січня 2019, 14:50

Дві українських компанії готові закупити обладнання для очистки фільтрату на Грибовичах

Участь у закупівлі із постачання та монтажу обладнання з очистки фільтрату Грибовицького сміттєзвалища взяли три компанії, дві з них – з України.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Документи на участь у тендері ЛКП "Зелене місто" на постачання та монтаж обладнання з очистки фільтрату сміттєзвалища у селі Великі Грибовичі, який Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив 28 листопада минулогороку, подали три компанії.

Зокерма, це компанії JVC Goksin Insaat San та GEZER Endustri (Туреччина), ТОВ "Екософт" (Україна), ПП "Гігаджоуль" (Україна). Отримані пропозиції у лютому проаналізує тендерна комісія та складе перелік компаній, які пройдуть на другу стадію тендеру щодо подання вартості робіт.

Після визначення переможця та укладання контракту, компанія-підрядник має ввести в експлуатацію системи з очистки фільтрату впродовж 9 місяців з моменту укладання угоди. 

Роботу зі спорудження системи очистки фільтрату буде розпочато цього року паралельно з початком робіт з комплексної рекультивації полігону.

Кошти на закупівлю обладнання з очистки фільтрату Львівській міськраді надасть ЄБРР як кредит, а також фонд CTF та у якості гранту від E5P.

Зазначимо, у вересні минулого року виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив закупівлю обладнання для очистки фільтрату Грибовицького сміттєзвалища. Очищений фільтрат планують відкачувати у каналізацію міста.

Нагадаємо, міськрада ще у лютому 2018 року оголосила конкурс на очистку фільтратів, що накопичились на Грибовицькому сміттєзвалищі, однак через те, що переможця так й не обрали, був оголошений повторний конкурс. Вартість робіт із очистки фільтратів на сміттєзвалищі, яку встановила міськрада, становив 8 млн грн. 

Як заявляв раніше директор ЛКП "Зелене місто" Вадим Ноздря, провести рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища планують за 10 млн євро. У червні 2018 року тут почали підготовчі роботи для визначення кількості біогазу на сміттєзвалищі.

Додамо, минулого року інфільтрат з Грибовицького сміттєзвалища вирішили відкачувати у каналізацію Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.