Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Арена. Львів

Арена. Львів

Четвер, 31 січня 2019, 15:35

"Арена Львів" забила на футбол і готується до концерту Винника

ДП "Арена Львів" вдруге оголосило закупівлю на штучний газон для покриття футбольного поля за 7 млн грн.

Державне підприємство "Арена Львів" вдруге оголосило тендер у системі ProZorro на капітальний ремонт футбольного поля стадіону "Арена Львів", який має бути здійснений до 9 вересня цього року.

Йдеться про заміну газону на площі 7 992 кв.м, зокрема, тут планують постелити штучний газон із синтетичного матеріалу оливково-зеленого і зеленого кольорів. Усі роботи із заміни газону мають стартувати не пізніше 1 березня цього року.

Аукціон мав відбутися 31 січня, однак його відмінили через те, що документи для участі у торгах подала лише одна компанія – ТОВ "Енго", а для проведення закупівлі необхідно менше двох тендерних пропозицій.

Повторний аукціон стартує 15 лютого, а очікувана вартість закупівлі також становить 7 000 000 грн. 

Нагадаємо, стадіон "Арена Львів", який має мільйонні борги, сьогодні вже руйнуєтьсяРаніше заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк наголошував, що для того, аби здати в експлуатацію 2-гу чергу "Арени-Львів", потрібно 334 млн грн.

Влітку Львівська облрада розглядала можливість прийняття "Арени Львів" в комунальну власність, однак депутати не підтримали це рішення.

У грудні 2018 року заступник директора з комерційних питань ДП "Арена Львів" Володимир Лозинський звільнився з посади, а на початку червня пішов з посади  директор стадіону Євген Болкун. Наразі в.о. директора стадіону є Юрій Майборода.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.