Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівські маршрутки

П'ятниця, 1 лютого 2019, 09:45

У Львові проїзд у маршрутках коштує 7 гривень

львівські маршрутки

Від сьогодні вартість проїзду у маршрутках міста становить 7 гривень, натомість пенсіонери можуть їздити безкоштовно.

Як писали  Варіанти раніше, з 1 лютого у Львові вартість проїзду в автобусному транспорті Львова становить 7 грн. Також відтепер пенсіонери за віком та особи з інвалідністю 3-ої групи їздитимуть безкоштовно у всьому міському громадському транспорті.

Нагадаємо, що 25 січня виконавчий комітет Львівської міськради погодив підняття проїзду у маршрутках міста до 7 грн з лютого цього року. 

Як заявила начальниця юридичного відділу Львівської міськради Гелена Пайонкевич, рішення виконкому щодо підняття ціни на проїзд буде дійсним лише за умови безкоштовного перевезення пенсіонерів. Якщо перевізники відмовляться безкоштовно перевозити ці пільгові категорії населення, то вартість проїзду залишиться на рівні 5 грн.

Додамо, 26 листопада на громадських слуханнях у міській раді громада не підтримала пропозицію підняти ціну на проїзд у маршрутках. Однак міськрада заявила, що готова збільшити тариф на проїзд у громадському транспорті Львова лише за умови безкоштовного перевезення пенсіонерів.

У жовтні минулого року львівські перевізники заявили, що вимагають негайно підняти вартість проїду у маршрутках до 6,5 грн, а після обговорень встановити тариф за проїзд у 9 грн.

Вартість проїзду у міських маршрутках востаннє піднімали у грудні 2017 року. Тоді ціна за проїзд зросла з 4 грн до 5 грн. А з 16 квітня підняли до 5 гривень ціну за проїзд у трамваях і тролейбусах міста.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.