Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

сміття у Дрогобичі

сміття у Дрогобичі

Середа, 6 лютого 2019, 14:00

Дрогобицьке сміття залишилося без менеджера

Директор КП "Комбінат міського господарства" Дрогобицької міськради Андрій Янів звільнився з посади.

Про це стало відомо з декларації про доходи перед звільненням директора комунального підприємства "Комбінат міського господарства" Дрогобицької міської ради Андрія Яніва.

Як йдеться у декларації, 5 лютого 2019 року був останній робочий день Андрія Яніва на посаді директора КП "Комбінат міського господарства", яке займається вивезенням сміття з Дрогобича.

Наразі невідомо, з якої причини чиновник звільнився з посади, однак нещодавно підприємство повторно оголосило закупівлю на вивезення та захоронення сміття з міста до 31 грудня 2019 року. Попередній аукціон відмінили – на нього не подався жодний учасник.

Зазначимо, Андрій Янів володіє готівкою у 4 000 євро, 7 000 доларів та 195 000 грн та є депутатом Дрогобицької міськради.

Станом на початок грудня минулого року, Дрогобич продовжував потопати у смітті, зокрема, на вулицях міста офіційно знаходилося більше 2000 тонн невивезеного сміття.

Однак, незнаваючи на складну ситуацію із вивезенням сміття з міста, Дрогобич продовжує приймати львівське сміття і отримувати за це компенсацію, а у листопаді минулого року місто отримало 3 млн грн з обласного бюджету на вивіз сміття з міста на полігони Самбора, Стрия і Миколаєва.

Крім цього, у грудні 2018 року Львівська міськрада надала Дрогобичу субвенцію у 3 млн грн для вивезення сміття з міста.

КП "Комбінат міського господарства" належить сміттєзвалище у Брониці, куди комунальне підприємство раніше вивозило сміття з міста, проте ще з лютого 2018 року жителі села Брониця перекрили дорогу до сміттєзвалища, яке мали рекультивувати ще у 2008 році.

Додамо, у листопаді 2018 року на околиці села Серники Перемишлянського району екологи виявили сміття з Дрогобича, яке займало 100 кв.м.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.