Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівські маршрутки

львівські маршрутки

Четвер, 7 лютого 2019, 12:00

У Львівських автобусах можуть з'явитися контролери та можливість безготівкової оплати

У ЛК АТП № 1 хочуть запровадити облік пасажиропотоку, як у електротранспорті.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

У Львові планують запровадити якісний облік пасажиропотоку в автобусах.

"В електротранспорті є прозорий і зрозумілий облік пасажиропотоку. Такий же механізм хочемо запровадити і в ЛК АТП № 1, тому розглядаємо також можливість введення посад контролерів-касирів, які б слідкували за оплатою пасажирів. Таку схему роботи ми випробували б на одному маршруті, щоб зрозуміти доцільність запровадження такої роботи в усіх автобусах АТП № 1" – заявив заступник директора департаменту житлового господарства Андрій Білий.

За його словами, також розглядається можливість запровадження в автобусах безготівкової оплати за проїзд, на зразок електротранспорту.

Окрім цього АТП № 1 введе в обіг квитки для автобусів з захисною голограмою.

Як писали  Варіанти раніше, з 1 лютого у Львові вартість проїзду в автобусному транспорті Львова становить 7 грн. Також відтепер пенсіонери за віком та особи з інвалідністю 3-ої групи їздитимуть безкоштовно у всьому міському громадському транспорті.

Додамо, 26 листопада на громадських слуханнях у міській раді громада не підтримала пропозицію підняти ціну на проїзд у маршрутках. Однак міськрада заявила, що готова збільшити тариф на проїзд у громадському транспорті Львова лише за умови безкоштовного перевезення пенсіонерів.

У жовтні минулого року львівські перевізники заявили, що вимагають негайно підняти вартість проїду у маршрутках до 6,5 грн, а після обговорень встановити тариф за проїзд у 9 грн.

Вартість проїзду у міських маршрутках востаннє піднімали у грудні 2017 року. Тоді ціна за проїзд зросла з 4 грн до 5 грн. А з 16 квітня підняли до 5 гривень ціну за проїзд у трамваях і тролейбусах міста.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.