Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Центр розвитку туризму Львова

Центр розвитку туризму Львова

Понеділок, 18 лютого 2019, 16:42

Центр розвитку туризму перевірить діяльність своїх відділень

"Центр розвитку туризму Львова" замовив послуги "Таємного клієнта" для перевірки діяльності своїх відділень.

Львівське комунальне некомерційне підприємство "Центр розвитку туризму м. Львова" оголосило тендер у системі ProZorro на послуги "Таємного клієнта" в Центрі туристичної інформації Львова, які переможець тендеру має постачати до 31 січня 2020 року.

Аукціон стартує 19 лютого, а очікувана вартість послуг становить 76 500 грн.

 

Мова іде про моніторинг якості обслуговування через отримання консультації в Центрах туристичної інформації Львова та розробляння інструменту здійснення моніторингу якості обслуговування (анкет, сценаріїв поведінки таємних покупців, тощо) з можливістю перегляду перевірки на інтернет-порталі (аудіозапис розмови, фото/скан копії документів, які були отримані від консультанта ЦТІ, відео-підтвердження, у разі закриття відділення всупереч режиму роботи, фото будь-яких недоліків, якщо такі були виявлені під час візиту в ЦТІ).

Перевірки проходитимуть у Центрах туристичної інформації Львова (пл. Ринок, 1; аеропорт; залізничний вокзал) з лютого цього року до січня 2020 року.

Нагадаємо, раніше Центр розвитку туризму замовив за 114 тисяч гривень дослідження туристів Львова.

Нагадаємо, у 2018 році Львів відвідали більше 2 мільйонів туристів. А наприкінці вересня 2018 року у Центрі туристичної інформації презентували Lviv City Card, яка включає безкоштовний проїзд в електротранспорті, вхід у близко 20 музеїв та галерей, оглядові екскурсії містом, підйом на вежу Ратуші, картку мобільного оператора і знижки у закладах-партнерах громадського харчування.

Крім цього, минулоріч дві громадські організації Львова отримали від міськради кошти для створення нових туристичних локацій у місті. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.