Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

площа Ринок

площа Ринок

Вівторок, 12 березня 2019, 11:00

У Львові до 0,5% збільшили туристичний збір

З 1 квітня усім охочим відвідати Львів доведеться платити туристичний збір від 0,2% до 0,5%.

Вчора, 11 березня, на сесії Львівської міської ради депутати прийняла ухвалу «Про встановлення ставок туристичного збору».

Згідно з цією установою міська рада ухвалила затвердити ставки туристичного збору для внутрішнього та в’їзного туризму за кожну добу тимчасового розміщення кожної особи у місцях проживання, тобто ночівлі, у відсотках від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового року.

Відсотки збору залежать від вартості ночівлі:

– до 350 грн - 0,2%,

– від 350 грн до 750 грн - 0,3%,

– 750-1200 грн - 0,4%.

– від 1200 грн - 0,5%.

Під вартістю "тимчасового розміщення" або ж "ночівлі" мається на увазі загальна вартість номера (кімнати), оренди квартири, житлового будинку або іншого об'єкта житлової нерухомості незалежно від кількості проживаючих.

 Як доповіла директор департаменту економічного розвитку ЛМР  Ірина Кулинич, ставки туристичного збору приводять у відповідність до Податкового кодексу України.

Ця ухвала набирає чинності з 1 квітня 2019.

Нагадаємо, з січня цього року набули чинності зміни до Податкового кодексу, згідно з якими в Україні діють нові ставки туристичного збору.

Додамо, що у 2018 році Львів відвідало більше 2 мільйонів туристів. Також Львів вперше увійшов у топ-100 найпопулярніших міст серед туристів у 2018 році, згідно зі списком, укладеним Euromonitor. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.