Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

сміття у Дрогобичі

сміття у Дрогобичі

Понеділок, 18 березня 2019, 09:40

У Дрогобичі збудують сміттєпереробний завод

Депутати Дрогобича погодилися виділити земельну ділянку для будівництва сміттєпереробного заводу.

Про це повідомила прес-служба Дрогобицької міської ради.

У п’ятницю, 15 березня, під час позачергової сесії у Дрогобицькій міській раді депутати затвердили проект з будівництва заводу із переробки ТПВ на території міста.

Відтак, міськрада підписала договір про спільну діяльність для будівництва сміттєпереродного заводу з ТОВ "Еко Стандарт 10" та ТОВ "ЕКО Вейст Рісайклінг-Дрогобич".

Як заявив міський голова Дрогобича Тарас Кучма, тарифи з надання з утилізації ТПВ встановлює виконавчий комітет Дрогобицької міської ради, тому жодний зловживань з корегуванням тарифів у майбутньому не може виникнути.

Нагадаємо, на початок грудня 2018 року Дрогобич потопав у смітті, зокрема, на вулицях міста офіційно знаходилося більше 2000 тонн невивезеного сміття.

Однак, незнаваючи на складну ситуацію із вивезенням сміття з міста, Дрогобич продовжує приймати львівське сміття і отримувати за це компенсацію, а у листопаді минулого року місто отримало 3 млн грн з обласного бюджету на вивіз сміття з міста на полігони Самбора, Стрия і Миколаєва.

Крім цього, у грудні 2018 року Львівська міськрада надала Дрогобичу субвенцію у 3 млн грн для вивезення сміття з міста.

А директор КП "Комбінат міського господарства" Дрогобицької міськради Андрій Янів звільнився з посади. Цьому підприємству належить сміттєзвалище у Брониці, куди комунальне підприємство раніше вивозило сміття з міста, проте ще з лютого 2018 року жителі села Брониця перекрили дорогу до сміттєзвалища, яке мали рекультивувати ще у 2008 році.

Додамо, у листопаді 2018 року на околиці села Серники Перемишлянського району екологи виявили сміття з Дрогобича, яке займало 100 кв.м.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.