Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

львівське сміття

Понеділок, 8 квітня 2019, 13:55

У квітні міськрада Львова перевела Синютці гроші на вивезення сміття зі Львова

львівське сміття

Із міського бюджету Львова виділили 25 млн грн на львівське сміття.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №124 від 2 квітня 2019 року.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету Львова 25 млн грн і перерахувати їх до обласного бюджету за вивезення сміття з міста, а також на виконання підписаного у квітні 2017 року "сміттєвого" меморандуму.

"Управлінню фінансів департаменту фінансової політики перерахувати субвенцію Львівській обласній раді для відшкодування виконавцям фактично наданих послуг з вивезення твердих побутових відходів фактичних додаткових витрат на їх перевантаження, перевезення та будь-яких інших заходів, пов’язаних з захороненням та утилізацією, а також виплати субвенцій місцевим бюджетам, у тому числі на виконання Меморандуму про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування" – йдеться у документі.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Нагадаємо, з 1 березня Львівська міськрада затвердила рішення про здійснення заходів щодо повернення повноважень із вивезення сміття зі Львова. 

Додамо, Львівська ОДА вивозить сміття з міста з кінця червня 2017 року. Протягом 2018 року міська рада виділила Львівській ОДА 300 млн грн на львівське сміття, а у 2019 році – львівські депутати передбачили у бюджеті ще 300 млн грн на вивіз сміття зі Львова.

Станом на 1 лютого, Львівська ОДА зекономила 155 млн грн на вивезенні сміття зі Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.