Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Городоцька, 301

вул. Городоцька, 301

city-adm.lviv.ua

П'ятниця, 12 квітня 2019, 11:06

Львівська фірма за півціни придбала приміщення на вулиці Городоцькій

Львівська міська рада продала приміщення на вул. Городоцька, 301 за 560 тис грн, хоча їх початкова вартість становила більше 1 млн грн.

Управління комунальної власності Львівської міської ради продало у системі ProZorro із зниженням стартової ціни на 50% приміщення в цокольному поверсі на вул. Городоцька, 301 у Львові, загальною площею 146,8 кв.м.

Повторний аукціон відбувся 11 квітня, у часть у ньому взяв лише один учасник – ТОВ "Ред Консалтинг", що запропонував 560 000 грн за це приміщення. Його ж обрали переможцем торгів.

Зазначимо, перший аукціон стартував 19 березня, початкова вартість приміщення тоді становила 1 097 088 грн, однак її зменшили до 548 544 грн. В управлінні комунальної власності пояснили, що ці приміщення не придбали під час першого етапу, відтак, повторний аукціон оголошується зі зниженням стартової ціни на 50%.

5-поверховий будинок знаходиться в Залізничному районі Львова. Район розташування характеризується в основному житловою багатоповерховою забудовою, дещо далі розміщені промислові об’єкти.

За даними порталу YouControl, ТОВ "Ред Консалтинг" зареєстроване у Львові з 2016 року, займається діяльністю у сфері бухгалтерського обліку й аудиту та консультуванням з питань оподаткування. Власниками фірми є стриянин Денис Бурлака (ПП "Церера Технолоджіс") та львів'янин Назар Микитин (ТОВ "Ред Системс" і ТОВ "Ред Тег"). Розмір статутного капіталу підприємства становить 100 000 грн.

Нагадаємо, раніше ТзОВ "Львівмедікалцентр", власником якого є адвокат Григорія Козловського Юрій Ломага, придбало приміщення у будинках на Площі Ринок, 12 і 13 за 34 млн грн.

А приміщення у будинку на площі Ринок, 38 придбала ТОВ "Крімсон Корп" за 56 млн грн, що на 6 млн грн більше, за початкову ціну. Також міськрада продала за 6 млн грн кам’яницю на Площі Ринок зі спадщини ЮНЕСКО.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.