Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. І. Нечуя-Левицького, 13

вул. І. Нечуя-Левицького, 13

google.com.ua

Понеділок, 15 квітня 2019, 17:44

Приміщення у будинку-пам'ятці архітектури продали будфірмі зі Львова

Львівська міськрада продала приміщення у будинку на вул. І. Нечуя-Левицького, 13 за 569 тис грн.

Управління комунальної власності Львівської міської ради продало у системі ProZorro приміщення мансарди на вул. І. Нечуя-Левицького, 13 у Львові, загальною площею 32,3 кв.м.

Аукціон стартував 12 квітня, на нього подалися 4 учасників: Сергій Іванов-Костецький, Віра Михайловська, Катерина Процун та ПП "Будівельна компанія" "Рідний Дім". Переможцем обрали ПП "Будівельна компанія" "Рідний Дім", що запропонувало за мансарду 569 000 грн. додамо, початкова вартість приміщення становила 332 160 грн.

Триповерховий будинок, в якому знаходяться приміщення, розташований у Франківському районі в межах історичного ареалу Львова і є пам'яткою архітектури місцевого значення. Район розташування характеризується житловою забудовою, комерційними об'єктами, поруч та неподалік об'єкта знаходяться: житлові 2-х і 4-х поверхові будинки з вбудованими на перших та цокольних поверхах комерційними об'єктами, магазини, відділення банків.

Кам'яниця на вул. І. Нечуя-Левицького, 13 виконана у стилі сецесія Каспером Юліаном Драневичем та Соломоном Рімером у 1906-1907 роках. Вона пишно декорована сецесійною ліпниною, що доповнена кованими балюстрадами балконів. Фасад у центральній частині завершується криволінійним, високим аттиком.

За даними порталу YouControl, ПП "Будівельна компанія" "Рідний Дім" зареєстрована у Львові з 2008 року, займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Власником фірми є львів'янин Микола Казновецький. Йому також належить ТзОВ "Мокрянський каменедробний завод" у Запоріжжі.

Розмір статутного капіталу підприємства становить 20 000 000 грн.

Нагадаємо, раніше ТзОВ "Львівмедікалцентр", власником якого є адвокат Григорія Козловського Юрій Ломага, придбало приміщення у будинках на Площі Ринок, 12 і 13 за 34 млн грн.

А приміщення у будинку на площі Ринок, 38 придбала ТОВ "Крімсон Корп" за 56 млн грн, що на 6 млн грн більше, за початкову ціну. Також міськрада продала за 6 млн грн кам’яницю на Площі Ринок зі спадщини ЮНЕСКО.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.