Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Середа, 17 квітня 2019, 11:08

Зеленський анонсував розповсюдження квитків на президентські дебати

Кандидат у президенти Володимир Зеленський оголосив про початок поширення квитків для вільного доступу на дебати на НСК "Олімпійський".

Про це повідомив кандидат у президенти, лідер партії "Слуга народу" Володимир Зеленський на своїй Facebook-сторінці

Кандидат у президенти Володимир Зеленський розповів, що на НСК "Олімпійський" вже монтується сцена, а також про початок розповсюдження безкоштовних квитків на дебати.

"У нас продовжуються дебати з приводу дебатів. Спочатку всі сперечалися з приводу дати, потім з приводу НСК "Олімпійський". Зараз нові умови команди президента. Ми встановлюємо сцену, вони хочуть зараз завезти другу сцену. Де ви бачили дебати у світі, де два кандидати на двох сценах?", – йдеться у відео.

За словами Зеленського, всі громадяни України матимуть вільний доступ на дебати, які розпочнуться 19 квітня о 19.00 год. Квитки замовити можна вже зараз.

Нагадаємо, телеканал "Суспільне" заявив про те, що дебати відбудуться 19 квітня навіть за відсутності обох кандидатів. Загальна вартість проведення дебатів на НСК "Олімпійський" може обійтись у 20 мільйонів гривень. Однак ЦВК може надати з держбюджету лише близько 6 мільйонів гривень.

До того ж, голова національної телерадіокомпанії Зураб Аласанія запропонував організувати ток-шоу після президентських дебатів, які мають відбутися 19 квітня.

Крім того, керівництва МВС та Нацполіції обговорили організацію охорони на стадіоні НСК "Олімпійському" на час проведення дебатів.

Додамо, Володимир Зеленський відмовився від проведення дебатів у студії "Суспільного" і наполягає, щоб зустріч із суперником Петром Порошенком відбулася саме 19 квітня на стадіоні НСК "Олімпійському". Натомість ЦВК наполягає, що президентські дебати мають відбутися в телестудії "Суспільного".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.