Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Віталій Антонов

П'ятниця, 14 червня 2019, 16:00

Садовий канонізував готель Антонова на вулиці Міцкевича

Віталій Антонов

У Львівській міськраді погодили детальний план, який дозволяє будівництво двох готелей у центральній частині міста.

Сьогодні, 14 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради погодив детальний план території у районі Площі Ринок, у  якому передбачається будівництво двох готелів у історичній частині міста.

В проекті вказали дві ділянки, які планують забудувати. Перший готель буде на вулиці Івана Федорова, 23 та 28, також ще один готель планують звести на площі Міцкевича, 9.

На замовлення міста виконали два ескізних проекти щодо відтворення втраченої забудови на ділянках 23-25 та 22-28 на вул.Федорова з їх пристосуванням під готельний та офісний комплекси. Однак жоден проект не підтримали на громадських слуханнях.

Існує кілька проектів готелю на вул. Міцкевича, 9, зокрема, й  проект власника цієї земельної ділянки ТзОВ "Центр розвитку нерухомості" (його засновником є "Технопарк ЛЗТА", який і входить у "Unidevelop Holdining"). Однак, у першому історико-містобудівному обґрунтуванні, йшлося про те, що будинок відновлять, лише на даху зроблять мансарду.

На даний час будівництво на вищевказаних ділянках припинене.

Нагадаємо, у 2018 році Львівська міськрада дозволила будівництво готелю на площі Міцкевича ТзОВ "Центр розвитку нерухомості", яке належить львівському бізнесменові Віталію Антонову.

Додамо, у січні 2018 року депутати Львівської міськради затвердили товариству з обмеженою відповідальністю "Львівські традиції" технічну документацію із землеустрою земельних діялнок що на вулиці І. Федорова, 23, 28 у постійне користування для завершення будівництва та обслуговування готелю. 

Також у червні минулого року міськрада вирішила заплатити 40,5 млн грн ТзОВ "Українські інвестиційні системи" за забудову на вул. Федорова, 23 і 28. 

Додамо, історія з недбудованим готелем розпочалася тут ще у 2007 році, коли ТзОВ "Українські інвестиційні системи" орендували цю ділянку для будівництва готельного комплексу під "Євро 2012".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.