Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Світоч

П'ятниця, 26 липня 2019, 12:56

На кондитерській фабриці "Світоч" у Львові добудують новий склад

Світоч

Львівська міськрада дозволила Львівській кондитерській фабриці "Світоч" збудувати новий склад на території підприємства.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення на будівництво публічним акціонерним товариством "Львівська кондитерська фабрика "Світоч" приміщень складського господарства на
головному підприємстві, що на вул. Ткацькій, 10. 

Будівництво складу відбуватиметься на головному підприємстві на вул. Ткацька, 10, що займає земельну ділянку, площею 1,6699 га, і є комунальною власністю міста.

Функціональне призначення земельної ділянки – зона В-5-1 – підзона зони В-5 – зона промислових підприємств та об’єктів без шкідливого впливу на довкілля відповідно до зонінгу Личаківського району.

За даними YouControl, компанія існує майже 23 роки, керівником якої з 2015 року є Ярослав Гузєй. Компанія займається виробництвом сухарів, сухого печива, борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок тривалого зберігання.

Нагадаємо, у березні цього року Львівська міськрада дозволила Львівській кондитерській фабриці "Світоч" добудувати нові приміщення на вул. Ткацькій ,а у квітні цього року – реконструювати корпус №3.

Додамо, у листопаді 2018 року корпорація Nestle викупила залишок акцій львівської фабрики "Світоч". Відтепер компанія володіє 100% акцій львівської фабрики.

Раніше Варіанти побували на кондитерській фабриці "Світоч" та подивились, як виробляють популярні львівські вафлі "Артек".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.