Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Короленка, 7

вул. Короленка, 7

google.maps

Четвер, 1 серпня 2019, 13:03

Садовий просить Ганущина відремонтувати викуплене міськрадою приміщення на Короленка

Депутати Львівської міськради підтримали звернення до обласної ради з проханням скерувати частину субвенцї на ремонт будинку.

Сьогодні на позачерговій сесії Львіської міської ради депутати підтримали звернення до депутатів Львівської обласної ради стосовно дольової участі у фінансуванні центру опіки сиріт на вул. Короленка, 7, який місто прийняло у власність територіальної громади Львова.

Зокрема у зверненні йшлося про те, щоб Львівська обласна рада використала отримані кошти за призначенням, зокрема на ремонт приміщення. 

"За" проголосували 53 депутати.

"Потрібні будуть кошти на ремонти, тому ці кошти, які вони отримають від громади міста, повинні розприділяти враховуючи нагальну проблему, яка сьогодні є і бути співучасниками тої доброї справи, яка стосується допомоги дітей-сиріт" – заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, сьогодні Львівська міськрада погодилася викупити у Львівської облради приміщення колишнього інтернату на Короленка, 7 за 40 млн грн й передати його Центру опіки сиріт УГКЦ.

Зазначимо, під час минулої сесії міськради 20 червня львівські депутати також відтермінували рішення про виділення 40 млн грн на придбання колишнього інтернату на Короленка, 7 для Центру опіки сиріт УГКЦ.

Нагадаємо, 27 лютого Львівська облрада продала приміщення колишньої школи-інтернату №2 на вул. Короленка, на які претендує "Центр опіки сиріт", київській фірмі за 35 млн грн. Про це повідомляється в системі Pro Zorro. 

Тоді ж Господарський суд міста Києва суд розглянув заяву Львівської міської ради та зупинив дію рішення Львівської облради і сам аукціон з продажу приміщень на вул. Короленка, 7.

6 березня Львівська облрада подала до суду щодо відшкодування з бюджету Львова більше 35 млн грн збитків через заборону продажу приміщень на вул. Короленка, 7. 

Додамо, у січні депутати Львівської міськради підтримали електронну петицію та направили звернення до Львівської облради з проханням надати "Центру опіки сиріт" приміщення на вул. Короленка, 7.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.