Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

АВЕ-Львів

АВЕ-Львів

П'ятниця, 16 серпня 2019, 15:35

Садовий дозволив АВЕ Львів перевантажувати сміття на вулиці Північній до середини вересня

Львівська міськрада дозволила перевізнику "АВЕ Львів" користуватися перевантажувальним майданчиком на вул. Північній до 14 вересня.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради продовжив перевізнику "АВЕ Львів" термін користування перевантажувальною станцією на вул. Північній у Львові. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Відтак, компанія користуватиметься майданчиком і перевантажуватиме сміття з сміттєвозів на великі вантажівки з подальшим вивозом його на сміттєзвалища області на місяць довше, до 14 вересня 2019 року включно. Термін користування майданчиком на вул. Північній продовжили ще на місяць, бо, за словами директора компанії "АВЕ Львів" Олега Гайовишина, вони все ще шукають нову ділянку для перевантаження сміття.

Зазначимо, раніше "АВЕ Львів" планувало повністю звільнити станцію на вул. Північній вже до 1 вересня цього року, бо з 1 вересня у Львові стартує ремонт вулиці Курмановича і фірма фізично не зможе завозити сміття на майданчик через перекриття вулиці. Тоді ж Гайовишин розповідав, що компанія має три варіанти нових земельних ділянок, які планує використовувати як перевантажувальний майданчик.

Нагадаємо, з 1 вересня 2018 року у Львові на вул. Північній, 1, де є пункт для перевантаження сміття, були встановлені огорожа та шлагбаум, щоб припинити завіз сміття на цю територію. Наприкінці серпня минулого року його повністю очистили. Раніше виконавчий комітет Львівсьої міськради вирішив, що до 31 серпня діяльність із перевантаження сміття на вул. Північній мусить бути припинена. Однак компанії "АВЕ Львів" вже ж таки дозволили перевантажувати сміття тут, аби за цей час знайти інше місця для перевантаження.

Через це звалище сміття був ризик для нормальних зльоту і посадки літаків. Зокрема, 24 липня 2018 року з технічних причин скасували авірейси до Єгипту: в Хургаду, Шарм-ель-Шейх.

Додамо, ще у серпні 2017 року перевізник "АВЕ-Львів" визнав свою неспроможність у повноцінному вивозі сміття зі Львова. Відтак Львівська ОДА запропонувала компанії відмовитися від обслуговування частини сміттєвих майданчиків та передати їх іншим перевізникам.

Також екс-директор ТзОВ "АВЕ-Львів" Юрій Грибан підозрюється  у привласненні з міського бюджету понад 4,5 млн грн.  

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.