Новини

Соціум

Доступ до «Колізею» у Червонограді обмежено – прокуратура

Доступ до «Колізею» у Червонограді обмежено – прокуратура

donbass.ua

Доступ до «Колізею» у Червонограді обмежено – прокуратура

Середа, 25 квітня 2012, 16:01

Доступ до так званого «Колізею» у Червонограді обмежили, завдяки втручанню прокуратури. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

На вимогу прокуратури Львівської області проведено позапланову перевірку з питань дотримання вимог містобудівного законодавства в незавершеному будівництві корпусу поліклініки.

Внесено припис про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів та правил з вимогою до РВ ФДМ України у Львівській області прийняти рішення про консервацію вказаного об'єкта до 4 травня.

Хід виконання цих заходів перебуває на контролі прокуратури Львівської області.

Нагадаємо, прокурор Львівської області скерував лист Голові Фонду державного майна України з вимогою вжити дієвих заходів для забезпечення охорони об'єкта незавершеного будівництва – поліклініки по вул.Івасюка в м.Червонограді, який в народі отримав назву «Колізей», та асоціюється у місцевого населення з цілим рядом суїцидальних випадків.

Зокрема, впродовж 2003-2012 років на вказаному об'єкті загинуло 5 осіб ще одна особа отримала тілесні ушкодження. Останній смертельний випадок стався 20 лютого 2012 з 15-річною дівчиною.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.