Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олексій Гончарук

Олексій Гончарук

Четвер, 14 листопада 2019, 11:41

Мальський зробив усе від нього залежне для розв'язання проблеми з опаленням – Гончарук

Олексій Гончарук вважає, що Маркіян Мальський доклав усіх зусиль для відновлення опалювального сезону у Новояворівську та Новому Роздолі.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Як заявив вчора під час робочої поїздки у Новояворівськ прем'єр-міністр Олексій Гончарук, голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зробив усе можливе в ситуації із опалювальним сезоном у Новояворівську та Новому Роздолі.

"Станом на сьогодні, на мою особисту думку, очільник обласної державної адміністрації зробив все від нього залежне, щоб цю ситуацію вирулити. Проблему я тут бачу в іншому. Цими об’єктами управляє незрозуміла мені приватна структура, яка дивним чином себе поводить, і по якій, на мою особисту думку, має бути порушена кримінальна справа", – сказав Олексій Гончарук.

Він додав, що був дезінформований про реальні масштаби проблеми в Новояворівську та Новому Роздолі. 

"На мою думку, це не припустима ситуація. Це погано. Саме тому я сюди приїхав, щоб дати оцінку роботі людей, які за це відповідають: місцевої влади, роботі АРМИ, звернутися до правоохоронних органів, щоб вони порушили справи і дали оцінку роботі директорів в тому числі цього приватного підприємства", – пояснив Олексій Гончарук.

Нагадаємо, вчора АРМА розірвала угоду з управителем Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ ПП "Гарант Енерго М" та визначила новою управляючою компанією в скороченій переговорній процедурі "Нафтогаз Тепло". 

Ще 18 жовтня Львівська ОДА визнала ситуацію з опаленням у цих містах "надзвичайною", а 25 жовтня через критичну ситуацію на Новороздільській ТЕЦ мер Нового Роздолу та його заступник подали у відставку. 

Також депутати Львівської облради звернулися до уряду з проханням виділити кошти з держбюджету для врегулювання надзвичайної ситуації із стартом опалювального сезону у цих містах.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.