Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

прибирання міста

прибирання міста

П'ятниця, 13 грудня 2019, 17:52

Піскосуміш для вулиць Франківського району постачатиме львівська фірма

Франківська РА замовила піскосуміш за 1,29 млн грн у фірми зі Львова.

Франківська районна адміністрація Львівської міської ради провела тендер у системі ProZorro на придбання спеціалізованої хімічної продукції – піску з домішками, які переможець тендеру має постачати до 31 грудня 2019 року.

Аукціон стартував 6 грудня, участь у ньому взяли ТОВ "Зіо-спорт" та ТОВ "Торгова група Укрресурс", які запропонували поставити піскосуміш за 1 296 600 грн й 1 300 200 грн відповідно. Переможцем обрали ТОВ "Зіо-спорт", а очікувана вартість послуг становила 1 320 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, до кінця цього року переможець тендеру має поставити Франківській РА 1200 куб.м піскосуміші із вмістом солі не менше 20% для використання у зимовий період.

У документі також зазначено, що сіль та пісок, з яких буде виготовлятись піскосоляна суміш, повинні бути якісними та відповідати стандартам і нормам, що діють в Україні.

За даними порталу YouControl, ТОВ "Зіо-спорт" зареєстрована з 2014 року у Львові, займається неспеціалізованою оптовою торгівлею й торгівлею хімічними продуктами. Керівником фірми є Володимир Шульга, а власником – львів'янин Ігор Зюбрик, якому також належать такі фірми: фермерське господарство "Константа-Агро" (Львів), ТзОВ "Західне Інноваційне Об'єднання" (Львів, будівництво доріг і автострад), ТзОВ "Західспецбудмеханізація" (Сокільники, лісопильне та стругальне виробництво), співвласник ТзОВ "Готельний комплекс "Власта" (Львів).

Він є керівником дочірнього підприємства "Івано-Франківськтрансбуд" (належить ТзОВ "Львівзахідтрансбуд") й ТзОВ "Діа Лін" (будівництво доріг і автострад).

Розмір статутного капіталу ТОВ "Зіо-спорт" становить 10 000 грн.

Нагадаємо, у травні 2018 року львівські депутати підтримали петицію про відмову у Львові від використання піскосуміші. У влади міста вимагали: для посипання вулиць використовувати лише чисту сіль або знайти нешкідливі для взуття і лап тварин реагенти; на пішохідній частині використовувати лише механізоване прибирання; використовувати дрібні камінців, що вмерзають в сніг і створюють надійне зчеплення з підошвами взуття. 

У зв'язку з цим у Галицькому районі Львова застосовувавали нові реагенти, пішуфіт і кальцій хлорид, на які витратили на 4 млн грн, а для посипання вулиць інших районів Львова закупили піскосуміш.

Додамо, з кінця жовтня у місті розпочали підготовку снігоприбиральної техніки до роботи в зимовий період.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.