Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Інформаційний центр Наше право виграв судову справу про доступ до публічної інформації

Інформаційний центр Наше право виграв судову справу про доступ до публічної інформації

kul.kiev.ua

Середа, 21 листопада 2012, 15:45

Інформаційний центр Наше право виграв судову справу про доступ до публічної інформації

Сьогодні інформаційно-правовий центр Наше право виграв справу проти Галицької районної адміністрації м. Львова стосовно доступу до публічної інформації.

Про це центр Наше право повідомляє на своїй сторінці в соціальный мережі Facebook.

Інформаційний центр Наше право надіслав запит на інформацію до Галицької районної адміністрації м. Львова щодо функціонування органів самоорганізації населення: кількості створених ОСН, коштів, які виділяються на їх існування, ГК за якістю ЖКП. Відповіді центр не отримав.

На повторний запит чиновники також належно і в повному обсязі не відповіли. Судові засідання неодноразово переносились через неявку представника відповідача.

Сьогодні, 21 листопада, Галицький районний суд м.Львова прийняв рішення про задоволення позовних вимогІнформаційного центру Наше право. Суд визнав неправомірною бездіяльність адміністрації щодо ненадання інформації і зобов'язав надати її.

Наше право - інформаційно-правовий центр, неприбуткова громадська організація, незалежний експертно-аналітичний центр, який створений і зареєстрований 20 липня 2000 року. Експерти центру досліджують проблеми місцевого самоврядування, механізми здійснення громадського контролю за діяльністю органів публічної адміністрації, реалізації права на інформацію, дорадчої демократії та конституційного судочинства, а також дотримання прав людини в Україні.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: