Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Ідея Банк

finance.liga.net

Понеділок, 23 грудня 2019, 10:30

Львівський Ідея Банк придбала компанія Томаша Фіали

Ідея Банк

Компанія Dragon Capital придбала Ідея Банк, розташований у Львові.

Про це повідомляють у компанії Dragon Capital на її сторінці у Фейсбуці.

Компанії групи Dragon Capital та приватні інвестори ще 20 грудня підписали угоду про придбання 100% акцій "Ідея Банку" у польської компанії Getin Holding S.A.

"Dragon Capital не коментує комерційні умови до завершення угоди. Угода набере чинності після погодження Антимонопольним комітетом України та Національним Банком України, а також після виконання сторонами попередніх умов угоди" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ще у жовтні цього року Getin Holding S.A. виставив на продаж "Ідея Банк", розташований у Львові.

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційних банківських та брокерських послуг для корпоративних та приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром компанії є громадянин Чехії Томаш Фіала.

Із Dragon Capital безпосередньо пов'язана ТзОВ "Драгон Капітал Консалтинг", що у липні цього року придбала за 116 млн грн приміщення колишньої ресторації "Під Левом" на Площі Ринок, 19, 20 та 21 у Львові. Варіанти писали про це у статті "Проzorri свистуни Садового".

Крім цього, Томаш Фіала, є також власником ТзОВ "Європоліс проперті холдінг, яке 5 липня отримало дозвіл від Львівської міськради добудовати торгово-розважальний комплекс "Вікторія Гарденс" на вул. Кульпарківській, 226-А. Також компанія Томаша Фіала пов'язана зі скандалом довкола будинку Терлецького на вулиці Сахарова, 52, який виконком Львівської міськради дозволив знести, а на його місці збудувати скляний офіс з підземним паркінгом.

Найбільшим бенефіціаром Getin Holding S.A. є громадянин Польщі та Мальти Лешек Чарнецкі. До складу Getin Holding S.A. входять компанії: Idea Bank (Польща), Idea Leasing, Idea Expert, Tax Care, M.W. Trade, Idea Bank (Україна), Idea Bank (Білорусь), Idea Bank (румуно), Carcade (Росія).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.