Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

проспект Чорновола

проспект Чорновола

Четвер, 26 грудня 2019, 13:53

У Львові не ліквідують окрему смугу для маршруток на проспекті Чорновола

Львівські депутати не підтримали е-петицію про ліквідацію смуги для руху громадського транспорту на проспекті Чорновола.

Сьогодні, 26 грудня, під час сесії Львівської міської ради депутати не підтримали електронну петицію про ліквідацію смуги для руху громадського транспорту на проспекті Чорновола. "За" проголосували 19 депутатів, що не достатньо для затвердження.

Зокрема, ще 14 листопада, на порталі е-петицій Андрій Боднар зареєстрував петицію з вимогою ліквідувати смуги для руху громадського транспорту по проспекті Чорновола, яка станом на 14 листопада цього року набрала необхідних 500 голосів на підтримку, відтак міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

За словами автора петиції, нововведена смуга руху для громадського транспорту уздовж проспекту Чорновола спричинила транспортний колапс у цьому районі міста. Тому він пропонує зробити її загальнодоступною для всіх категорій, а також відновити "заїзні кишені" для зупинки громадського транспорту по всій довжині проспекту Чорновола, хоча б до того часу, поки не завершать ремонт вул. Замарстинівської.

"Під'їзд як приватного транспорту, так і громадського до центральної частини міста (в т.ч. і для транзиту через неї) значно погіршився. Транспортний потік, який сформований на ділянці із двох смуг від Варшавської до кільця змушений перелаштовуватися в одну смугу, що спричиняє тягнучки, як на пр.Чорновола, так і на самому кільці Чорновола-Липинського, відповідно і на доїздах до кільця по вул. Липинського, а також на прилеглих вулицях до пр. Чорновола" – йдеться у тексті петиції.

Зазначимо, у липні тривав ремонт проспекту Чорновола, на ділянці від вул. Під Дубом до вул. Городоцька. Тут облаштували окрему слугу руху для громадського транспорту. 

Нагадаємо, електронні петиції у Львові були введені з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.