Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Угорська, 14

П'ятниця, 27 грудня 2019, 11:40

На території Полярону зведуть житловий квартал на 250 квартир

вул. Угорська, 14

У новому комплексі буде дитячий садочок, школа, підземний і наземний паркінги та 10-поверхові житлові будинки.

Сьогодні, 27 грудня, виконком Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво ТзОВ "Львів-Інвест Плюс" багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним гаражем на вул. Угорській, 14.

Новий житловий квартал ,який складатиметься із трьох парених будинків, зведуть на земельній ділянці, площею 0,7609 га, яка є комунальною власністю міста й призначена для будівництва та обслуговування багатоповерхового житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

Висота багатоповерхівок становитиме 32,8 метрів, вони матимуть 10 поверхів й орієнтовно 160 квартир. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 14,5%. 

За словами представника забудовника, будівництво розраховане на 5 років, в майбутньому, окрім цих трьох будинків, заплановано зведення ще двох багатоповерхівок. Таким чином, тут буде 250 житлових квартир.

Крім багатоповерхівок, на цій ділянці передбачено зведення підземного паркінгу на 32 паркомісця, а також наземного паркінгу на 200 паркомісць.

З березня тут стартує будівництво дитячого садочку, а наприкінці січня забудовник обіцяє завершити усі роботи із спорудження школи, яка запрацює з вересня 2020 року.

Функціональне призначення земельної ділянки – зона Ж-3 – зона багатоповерхової житлової забудови відповідно до детального плану території, обмеженої просп. Червоної Калини, вул. Угорською, вул. Тернопільською, вул. Луганською (у тому числі території колишнього ДВО "Полярон" на вул. Угорській та ЗАТ "Львівторгбуд" на вул. Тернопільській).

За даними порталу YouControl, ТзОВ "Львів-Інвест Плюс" зареєстроване з 2009 року у Львові, займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Керівник фірми – Любомир Гамзій, а власники – львів'янин Олександр Кондра та львівська фірма із вирощування овочів та зернових культур ТзОВ "Інтенсив", власником якої є Олександр Кондра. Йому також належить львівська фірма ТЗОВ "Аполюкс Холдінг Лімітед" (дяльність у сфері права) та адвокатське об'єднання "Кондра і Партнери".

Розмір статутного капіталу підприємства становить 18 645 609,60 грн.

Нагадаємо, у вересні цього року міська рада дозволила компанії депутата Львівської облради від БПП Всеволоду Біласу звести приватну школу на вулиці Угорській, 14, однак на земельній ділянці, площею 0,8624 га, а у червні цього року міськрада надала дозвіл на будівництво ТзОВ "КСФ Груп" нової 10-поверхової багатоповерхівки на вул. Угорській, 14, на земельній ділянці площею 0,6618 га. Також цей забудовник має звести дитячий садочок на 90 місць. 

Додамо, у грудні 2017 року міськрада дозволила звести нові багатоповерхівки на території житлового комплексу "Софіївка" на місці "Полярону". Забудовник зобов'язався звести, окрім багатоповерхівок, ще й школу і дитячий садочок до 2019 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.