Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Шевченка

Субота, 11 січня 2020, 15:54

Онур ремонтуватиме вулицю Шевченка за 90 мільйонів

вул. Шевченка

Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" провело закупівлю у системі ProZorro на реконструкцію вул. Т.Шевченка, від вул. Залізничної до вул. Левандівської, яку переможець тендеру має здійснити до 30 жовтня 2020 року. Аукціон стартував 23 грудня, участь у ній взяли дві компанії: ТОВ "Онур" та ПрАТ "Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1", які запропонували за роботу 89 623 300 грн та 93 123 859,20 грн відповідно. Переможцем обрали ТОВ "Онур", а очікувана вартість послуг становила 94 561 788 грн. Як вказано у закупівлі, реконструкцію вулиці здійснять на відрізку від вул.Залізничної до вул. Левандівської, а на перетині з вул. Левандівською облаштують кільцевий рух й встановлять нові світлофори. Крім цього на вулиці облаштують тротуари з плитки ФЕМ "австрійська бруківка" та ФЕМ "старе місто", велодоріжки, здійснять реконструкцію контактної мережі й дренаж, організують дорожній рух – встановлять дорожні знаки, облаштують мережу дощової каналізації, встановлять смітники й висадять 30 нових дерев породи каштан та липа. Також тут планують облаштувати спільні трамвайно-автобусні зупинки з висотою платформи не більше 250 мм та електронними табло для інформування про прогнозований час прибуття транспорту. Усі роботи оплачуються за кошти місцевого бюджету Львова. Нагадаємо, як повідомляли Варіанти раніше, на всій ділянці вулиці дозволять двосторонній рух приватних авто, однак змінять кількість смуг. Зокрема від вул. Хорватської до вул. Ярослава Мудрого – 1 х 1, від вул. Ярослава Мудрого до вул. Єрошенка – 2 х 1 з виділеною смугою для громадського транспорту в напрямку центру; від вул. Єрошенка до вул. Залізничної – 2 х 2 з виділеною смугою для громадського транспорту в обох напрямках. {youtube}Gskjcu_pxQE{/youtube} За даними порталу YouControl, фірма "Онур Конструкціон Інтернешнл" зареєстрована з 2004 року у Києві, займається будівництвом доріг і автострад. Її власниками є громадяни Туреччини Онур та Іхcан Ченінджевізи й львів'янин Олег Фаріон. Розмір статутного капіталу підприємства становить 2 165 870,86 грн.  Олег Фаріон є керівником двох турецьких будфірм: ТОВ "Емт Ерімтан Мюшавірлік Тааххют Тіджарет А. Ш." (зареєстрована у Львові в 2017 році) та ТОВ "Європавер Україна" (зареєстрована у Львові в жовтні 2019 року). Також він керує ПП "Глорія" (смт. Брюховичі), що займається обслуговуванням напоями, та належить мешканці Брюхович Олені Караахметоглу. Компанія "Онур" є підрядником багатьох ремонтних робіт із будівництва доріг на Львівщині. Також вона здійснить реконструкцію вул. Хуторівка.

Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" провело закупівлю у системі ProZorro на реконструкцію вул. Т.Шевченка, від вул. Залізничної до вул. Левандівської, яку переможець тендеру має здійснити до 30 жовтня 2020 року.

Аукціон стартував 23 грудня, участь у ній взяли дві компанії: ТОВ "Онур" та ПрАТ "Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1", які запропонували за роботу 89 623 300 грн та 93 123 859,20 грн відповідно. Переможцем обрали ТОВ "Онур", а очікувана вартість послуг становила 94 561 788 грн.

Як вказано у закупівлі, реконструкцію вулиці здійснять на відрізку від вул.Залізничної до вул. Левандівської, а на перетині з вул. Левандівською облаштують кільцевий рух й встановлять нові світлофори.

Крім цього на вулиці облаштують тротуари з плитки ФЕМ "австрійська бруківка" та ФЕМ "старе місто", велодоріжки, здійснять реконструкцію контактної мережі й дренаж, організують дорожній рух – встановлять дорожні знаки, облаштують мережу дощової каналізації, встановлять смітники й висадять 30 нових дерев породи каштан та липа.

Також тут планують облаштувати спільні трамвайно-автобусні зупинки з висотою платформи не більше 250 мм та електронними табло для інформування про прогнозований час прибуття транспорту.

Усі роботи оплачуються за кошти місцевого бюджету Львова.

Нагадаємо, як повідомляли Варіанти раніше, на всій ділянці вулиці дозволять двосторонній рух приватних авто, однак змінять кількість смуг. Зокрема від вул. Хорватської до вул. Ярослава Мудрого – 1 х 1, від вул. Ярослава Мудрого до вул. Єрошенка – 2 х 1 з виділеною смугою для громадського транспорту в напрямку центру; від вул. Єрошенка до вул. Залізничної – 2 х 2 з виділеною смугою для громадського транспорту в обох напрямках.

За даними порталу YouControl, фірма "Онур Конструкціон Інтернешнл" зареєстрована з 2004 року у Києві, займається будівництвом доріг і автострад. Її власниками є громадяни Туреччини Онур та Іхcан Ченінджевізи й львів'янин Олег Фаріон. Розмір статутного капіталу підприємства становить 2 165 870,86 грн. 

Олег Фаріон є керівником двох турецьких будфірм: ТОВ "Емт Ерімтан Мюшавірлік Тааххют Тіджарет А. Ш." (зареєстрована у Львові в 2017 році) та ТОВ "Європавер Україна" (зареєстрована у Львові в жовтні 2019 року). Також він керує ПП "Глорія" (смт. Брюховичі), що займається обслуговуванням напоями, та належить мешканці Брюхович Олені Караахметоглу.

Компанія "Онур" є підрядником багатьох ремонтних робіт із будівництва доріг на Львівщині. Також вона здійснить реконструкцію вул. Хуторівка.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.