Новини

Львівська облрада

Львівщина просить гроші у Кабміну

Львівщина просить гроші у Кабміну

gorod.cn.ua

Львівщина просить гроші у Кабміну

П'ятниця, 23 листопада 2012, 13:47

Депутати Львівської облради попросили Кабінет Міністрів України вирішити питання з незадовільним фінансуванням місцевих бюджетів Львівської області та неоплатою видатків за коштами державного бюджету 2012 року.

Відповідне рішення депутати прийняли на черговому пленарному засіданні сесії Львівської облради сьогодні, 23 листопада, інформує кореспондент Варіантів.

Як зазначається у зверненні, у Львівській області станом на 21 листопада цього року сума неоплачених видатків за коштами держбюджету складає 127,6 млн. грн. та за коштами місцевих бюджетів області 118,4 млн. грн.

Депутати відзначають, що внаслідок непроведення видатків органами Державної казначейської служби України виникла загроза різкого зростанні заборгованості з оплати праці для населення Львівської області.

«Львівська облрада вимагає від Кабінету Міністрів України виконувати зобов’язання перед обласним з метою подальшого погашення казначейської заборгованості та забезпечення соціально-економічного захисту населення», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, Держказначейство України стверджує, що загальна сума заборгованості місцевих бюджетів області за отриманими короткостроковими позиками становить 84 млн. грн., а за середньостроковими (із врахуванням позик минулих років) – 182 млн., що разом у 1,7 раза перевищує суму заборгованості відповідного періоду минулого року. В тому числі заборгованість бюджету Львова перед єдиним казначейським рахунком на 15 листопада становить понад 140 млн. грн., з них 40 млн. – за короткостроковими позичками, які потрібно повернути до 1 грудня, та 100 млн. – за середньостроковими, повернення ких найближчим часом не заплановано.

Саме з цим пояснюється затримки у виплаті незахищених статей витрат бюджету.

Держказначейство розглядає питання про надання додаткових дотацій чи субвенцій місцевим бюджетам, аби забезпечити виплату зарплат працівникам бюджетної сфери.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.