Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

King Fitness Lviv

gq.com

Четвер, 30 січня 2020, 10:43

Спонсор Вакарчука зворохобив калокагатію львівських фізкультурників

King Fitness Lviv

Клієнтів львівського фітнес-центру King у ТРЦ Victoria Gardens не попередили про його закриття через закінчення договору оренди.

Про це повідомили на сторінці "KING Fitness Lviv" у Facebook.

У спільноті повідомили, що фітнес-центр King тимчасово припиняє надання послуг у зв'язку зі зміною локації у місті Львів. Однак, пізніше повідомили, що у спортцентру 28 січня закінчився договір оренди у ТРЦ "Victoria Gardens". Представники фітнес-центру намагалися домовитися із власником торгово центру, щоб допрацювати у ТРЦ до моменту відкриття KING у новій локації, аби не переривати тренувальний процес у клієнтів.

"Усі наші намагання домовитись з власником ТРЦ "Victoria Gardens", компанією Dragon Capital, не мали успіху. Наше побажання було доволі простим – мати можливість допрацювати у ТРЦ "Victoria Gardens" допоки фітнес-центр не відкриється у новій локації. Аби ви, наші клієнти, мали змогу безперервно тренуватись. І до останнього моменту ми чули позитивні прогнози щодо подальшої співпраці, і лише сьогодні отримали офіційного листа з остаточною відповіддю про неможливість подовження договору оренди" – йдеться у повідомленні.

Вже вчора, 29 січня, продовження роботи адміністрації стало неможливим, тому представники центру звернулися до охорони з проханням припинити доступ до клубу. Крім цього, адміністрація фітнес-центру повідомила, що якщо клієнтам не сподобається нова локація, то їм повернуть кошти.

"Фітнес-центр буде працювати у новій локації. Якщо вона вам не підійде – будуть повернуті кошти. Бо ті клієнти, що відмовилися відвідувати нас після паузи у роботі в тому році – всі за заявою повернули свої кошти. Завтра ввечері ми надамо точний час, коли можна буде забрати особисті речі з шафок і написати заяви" – написали у KING Fitness Lviv.

Адміністрація попросила клієнтів, які придбали абонементи у фітнес-клуб, не дзвонити за поясненням та не погрожувати працівникам, оскільки уся інформація буде лише у власника. Вони повідомили, що інформацію щодо вирішення питань з чинними абонементами та щодо нової локації фітнес-центру розмістять з понеділка.

Нагадаємо, власником ТРЦ "Victoria Gardens" є Томаш Фіала.

Зазначимо, Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційних банківських та брокерських послуг для корпоративних та приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром компанії є громадянин Чехії Томаш Фіала.

Із Dragon Capital безпосередньо пов'язана ТзОВ "Драгон Капітал Консалтинг", що у липні цього року придбала за 116 млн грн приміщення колишньої ресторації "Під Левом" на Площі Ринок, 19, 20 та 21 у Львові. Варіанти писали про це у статті "Проzorri свистуни Садового".

Крім цього, Томаш Фіала, є також власником ТзОВ "Європоліс проперті холдінг, яке 5 липня отримало дозвіл від Львівської міськради добудовати торгово-розважальний комплекс "Вікторія Гарденс" на вул. Кульпарківській, 226-А. Також компанія Томаша Фіала пов'язана зі скандалом довкола будинку Терлецького на вулиці Сахарова, 52, який виконком Львівської міськради дозволив знести, а на його місці збудувати скляний офіс з підземним паркінгом.

23 грудня 2019 року компанія Dragon Capital придбала Ідея Банк, розташований у Львові.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.