Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Угорська, 14

П'ятниця, 21 лютого 2020, 11:55

На території Полярону зведуть нову багатоповерхівку та відкриють школу на 500 учнів

вул. Угорська, 14

Виконком дозвовив збудувати ще одну багатоповерхівку у складі житлового комплексу на вул. Угорській.

Сьогодні, 21 лютого, виконком Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво ТзОВ "Львів-Інвест Плюс" багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним гаражем на вул. Угорській, 14.

Нова багатоповерхівка, яку зведуть на земельній ділянці, площею 0,7609 га, яка є комунальною власністю міста й призначена для будівництва та обслуговування багатоповерхового житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури, входитиме у житловий квартал, який складаєть із трьох спарених будинків й дозвіл на будівництво якого виконком міськради видав ТзОВ "Львів-Інвест Плюс" ще у грудні 2019 року.

Висота багатоповерхівки становитиме 29 метрів, вона матиме орієнтовно до 10 поверхів. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 23%. 

За словами представника забудовника, на цій території, окрім цього будинку та ще трьох спарених багатоповерхівок, заплановано зведення ще одного будинку. Загалом тут буде 250 житлових квартир. Також тут, згідно із рішенням попереднього виконкому, передбачено зведення наземного паркінгу на 200 паркомісць.

З квітня тут стартує будівництво дитячого садочку, а у серпні цього року забудовник обіцяє здати в експлуатацію школу, яка запрацює з вересня 2020 року і яка розрахована на 500 учнів з 1 по 11 класи. Крім цього, представник забудовника додав, що у школі збудують двоповерховий саортивний зал.

Функціональне призначення земельної ділянки – зона Ж-3 – зона багатоповерхової житлової забудови відповідно до детального плану території, обмеженої просп. Червоної Калини, вул. Угорською, вул. Тернопільською, вул. Луганською (у тому числі території колишнього ДВО "Полярон" на вул. Угорській та ЗАТ "Львівторгбуд" на вул. Тернопільській).

За даними порталу YouControl, ТзОВ "Львів-Інвест Плюс" зареєстроване з 2009 року у Львові, займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Керівник фірми – Любомир Гамзій, а власники – львів'янин Олександр Кондра та львівська фірма із вирощування овочів та зернових культур ТзОВ "Інтенсив", власником якої є Олександр Кондра. Йому також належить львівська фірма ТЗОВ "Аполюкс Холдінг Лімітед" (дяльність у сфері права) та адвокатське об'єднання "Кондра і Партнери".

Розмір статутного капіталу підприємства становить 18 645 609,60 грн.

Нагадаємо, у вересні цього року міська рада дозволила компанії депутата Львівської облради від БПП Всеволоду Біласу звести приватну школу на вулиці Угорській, 14, однак на земельній ділянці, площею 0,8624 га, а у червні цього року міськрада надала дозвіл на будівництво ТзОВ "КСФ Груп" нової 10-поверхової багатоповерхівки на вул. Угорській, 14, на земельній ділянці площею 0,6618 га. Також цей забудовник має звести дитячий садочок на 90 місць. 

Додамо, у грудні 2017 року міськрада дозволила звести нові багатоповерхівки на території житлового комплексу "Софіївка" на місці "Полярону". Забудовник зобов'язався звести, окрім багатоповерхівок, ще й школу і дитячий садочок до 2019 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.