Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Голосівське кладовище

google.com.ua

Середа, 26 лютого 2020, 10:40

У Львові оголосять Всеукраїнський конкурс на будівництво крематорію

Голосівське кладовище

Для спорудження крематорію у місті міськрада передбачила 2 га землі на території Голосківського кладовища.

Про це повідомила комісія інженерного господарства, транспорту, зв'язку та житлової політики Львівської міської ради на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вчора, 25 лютого, на своєму засіданні комісія інженерного господарства міськради підтримала питання щодо побудови крематорію на Голосківському кладовищі у Львові.

Зокрема, комісія вирішила провести Всеукраїнський конкурс на визначення найкращого проекту будівництва крематорію, а у жовтні-листопаді у міськраді плнують укласти договір з переможцем на проектні роботи із спорудження майбутнього крематорію.

Крематорій планують збудувати на територї Голосківського цвинтаря, на ділянці площею орієнтовно у 2 га.

Зазначимо, станом на сьогодні на території Львова є 12 кладовищ, однак із цих діючими є лише три –  Голосківське, Сихівське і кладовище на території Рясного.

Нагадаємо, 19 вересня 2019 року у Львові провели публічну консультацію щодо доцільності будівництва крематорію. За даними управління інженерного господарства Львова, через 2-3 роки у місті зовсім не залишиться вільних ділянок для традиційних захоронень у землю. 

Додамо, за день до цього львівські депутати на сесії не підтримали електронну петицію про відкриття крематорію у Львові, хоча міський голова Андрій Садовий створив робочу групу щодо будівництва крематорію ще 19 червня минулого року. Перше її засідання відбулося в липні. На ньому запропонували виокремити відповідну земельну ділянку ділянку, площею 2,2 га поблизу Голосківського цвинтаря.

Додамо, що сільради поблизу Львова відмовилися виділити землю для будівництва крематорію.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.