Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівська міськрада

П'ятниця, 13 березня 2020, 10:44

У Львові ввели заборону на проведення масових заходів

Львівська міськрада

Виключення становить проведення сесій Львівської міської ради.

Про це сьогодні під час виконавчого комітету повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Сьогодні на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС було вирішено заборонити проведення усіх масових заходів у місті, однак у разі нагальної необхідності за окремим рішенням штабу може бути дозволено зібрання до 50 осіб.

Як пояснив Садовий, це, у першу чергу, стосується проведення сесій Львівської міської ради.

"Щодо магазинів, які продають продукти – рекомендуємо перейти або на розширений режим роботи, або на цілодобовий режим роботи. Це також стосується аптек. Ми бачимо в певні години велике скупчення людей в магазинах, а це не є добре. Важливо, щоб люди могли собі розподілити час, бо місто живе, ми аналізуємо всю ситуацію, яка є у світі, ми повинні бути максимально готові", – заявив Андрій Садовий.

Він також додав, що робочі наради працівники міськради, за можливості, мають проводити он-лайн.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів. Станом на 13 березня в Україні виявили три випадки захворювання на коронавірус. Через це у Львові створили штаб для боротьби з коронавірусом, запустили спеціальний чат-бот й рекомендують відтермінувати спортивно-масові заходи.

На час карантину в УГКЦ дозволили не цілувати ікони і слухати служби з дом, а МОЗ напривили на Львівщину тест-системи для перевірки на коронавірус.

Також у області визначили сім медичних закладів, які прийматимуть пацієнтів з коронавірусом у разі переповнення Львівської інфекційної лікарні.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.