Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівська залізниця

Вівторок, 17 березня 2020, 09:47

В Україні заборонили пасажирські і залізничні перевезення

Львівська залізниця

Уряд прийняв рішення про заборону пасажирських перевезень та обмежив кількість учасників масових заходів до 10 осіб.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Сьогодні вночі уряд прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусу. Зокрема, введена заборона залізничного, авіа- та автобусного міжміських та міжобласних пасажирських перевезень, а також робота метрополітенів.

Відтак, з 18 березня по 3 квітня заборонено:

- на усій території нашої держави регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні;

- перевезення більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

- перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішніх сполучень (приміському, міському, регіональному та дальньому).

Також з 17 березня в Україні заборонено проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Відсьогодні заклади громадського харчування (ресторани, кафе), торговельно-розважальні центри, інші заклади розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури повинні тимчасово припинити свою роботу. Натомість дозволяється торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

Також можна здійснювати банківську та страхову діяльність.

Міністерству охорони здоров'я доручено тимчасово припинити планову госпіталізацію та планові операції, крім невідкладних та термінових. Крім того, максимально підготувати та перепрофілювати медичні заклади для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів, також Україна закрила кордон для іноземних громадян.

У Львові закрили усі торгово-розважальні центри і заклади громадського харчування.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.