Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

термінали

city-adm.lviv.ua

Четвер, 2 квітня 2020, 16:40

У Львові встановлять майже 50 терміналів для придбання квитків у електротранспорті

термінали

На зупинках електротранспорту вже встановлено 16 терміналів, з яких 5 вже підключені і працюють.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

На зупинках електротранспорту встановлюють спеціальні термінали для придбання квитків на проїзд. Як розповів начальник управління транспорту Львівської міськради Орест Олеськів, вже встановлено 16 терміналів. Загалом заплановано встановити 46 терміналів на 31 зупинці.

"Пасажири, які не мають мобільних додатків, немає поруч кіоску, можуть придбати квитки в терміналі. Вартість квитка придбаного через термінал 6 грн, тобто дешевше ніж у водія.Також зараз, з огляду на карантинні заходи, придбання квитка в терміналі — це не лише економія коштів, але й можливість не контактувати з водієм. Вже встановлено 16 терміналів, з яких 5 вже підключені і працюють" – повідомив Орест Олеськів.

Нагадаємо, 25 березня Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 24 квітня, а також ввів режим надзвичайної ситуації на всій території країни. З 24 березня на Львівщині ввели режим надзвичайної ситуації.

У Львові на час карантину скасували пільговий проїзд у громадському транспорті. Уряд дозволив заповнювати 50% місць для сидіння в громадському транспорті, а не перевозити лише 10 осіб, як це було до цього.

Зазначимо, 10 січня у Львові підняли вартість проїзду в трамваях та тролейбусах. Вартість проїзду в елетротранспорті підняли до 6 гривень, а у водія квиток коштуватиме 7 гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.