Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ринок Шувар

П'ятниця, 3 квітня 2020, 09:55

Ще у двох працівників Шувару виявили підозру на коронавірус

ринок Шувар

Вчора експрес-тестами на коронавірус у місті протестували ще 301 особу, з них у трьох тест був позитивним.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Вчора, 2 квітня, експрес-тести на коронавірус зробили 301 працівнику АТП № 1, тролейбусного депо, працівникам ринку "Шувар" та працівнику одного з підприємств, яке зараз не працює.

Зокрема, протестували 100 осіб – працівники АТП № 1 (в усіх – результат негативний); 77 осіб – працівники тролейбусного депо (в усіх – результат негативний); 53 особи – працівники ринку "Шувар" (у 2 осіб виявили підозру); 71 працівник підприємства, що зараз не працює.

Тут вирішили зробити тестування, оскільки два дні тому в одного працівника виявився позитивним результат ПЛР-діагностики. Відтак, з 71 протестованого, в 1 виявили підозру на захворювання.

Загалом за три дні у Львові експрес-тестами на коронавірус протестували 707 осіб, з яких у 11 виявили підозру.

Зауважимо, експрес-тести лише дають підозру на коронавірус. У разі позитивного результату, біоматеріал скеровують у лабораторію для ПЛР-діагностики.

Нагадаємо, 31 березня із 20 протестованих працівників "Шувару" у чотирьох виявили підозру на коронавірус. А вчора офіційно підтвердили 11 випадків зараження цим вірусом на Львівщині.

Ще 30 березня у Львові за допомогою експрес-тесту виявили коронавірус у водійки трамвая. Станом на 1 квітня у трьох водіїв АТП-1 з допомогою експрес-тестів виявили інфікування коронавірусом. 

Додамо, 25 березня Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 24 квітня, а також ввів режим надзвичайної ситуації на всій території країни. З 24 березня на Львівщині ввели режим надзвичайної ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.