Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

Середа, 8 квітня 2020, 17:09

Посіпаки Козицького стали його новими заступниками

Максим Козицький

Уряд призначив Андрія Годика та Юрія Бучка, які до цього працювали у фірмах Козицького, заступниками голови Львівської ОДА.

Сьогодні, 8 квітня, на своєму засіданні Кабінет Міністрів України прийняв рішення призначити на посаду першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика і на посаду заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка. 

Рішення про їх призначення зачитав міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов.

Зазначимо, Юрій Бучко та Андрій Годик ще наприкінці березня цього року подали документи на посади заступників голови Львівської ОДА.

Андрій Годик офіційно працював у ТзОВ "Еко-Оптіма", а за сумістицтвом: директор ТзОВ "Західнадрасервіс", юрист у ПП "Нордік" та ТзОВ "Радехівська сонячна станція", уповноваженим з антикорупційної програми у ТзОВ "Бурова компанія "Горизонти", виконавчий директор асоціації "Паливно-енергетичний комплекс Львівщини".

Юрій Бучко був директором ТОВ "Енергоінвест" та ТОВ "ЕО Підбірці солар", юристом у ТОВ "Нордік-буд", ПП "Нордік", ТОВ "Самбірська сонячна станція-2", ТОВ "Бориславська сонячна станція", ТОВ "Самбірська сонячна станція", ТОВ "Західнадрасервіс", ТОВ "Карпатський вітер", ТОВ "Еко-Оптіма",  ТОВ "Бурова компанія "Горизонти".

Власником більшості цих фірм, до свого призначення головою Львівської ОДА, був Максим Козицький.

Додамо, 6 лютого президент Володимир Зеленський у Червонограді офіційно представив голову Львівської ОДА Максима Козицького, а перший заступник голови Львівької ОДА Василь Лозинський наприкінці лютого подав документи на посаду першого заступника міністра розвитку громад та територій України.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.