Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

лікарня

П'ятниця, 10 квітня 2020, 11:06

Ще 237 працівників Львівської інфекційної лікарні отримають 10 тисяч гривень премії

лікарня

Львівська міськрада виділила понад 2,5 млн грн на доплату медичним працівникам інфекційної лікарні.    

Сьогодні, 10 квітня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про надання матеріальної допомоги працівникам комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради "Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня".

Зокрема, 237 медичних працівників інфекційної лікарні, які безпосередньо забезпечують лікування та діагностику хворих на COVID-19 отримають по 10 тисяч гривень премії. Загалом на доплати медикам з бюджету виділили 2 млн 682 тис грн.

"Незважаючи міська чи обласна лікарня, ми прийняли політичну чітку позицію, що кожен медик, санітар, медсестра, які працюють сьогодні в екстримальних умовах, наражають своє здоров'я і рятують громадян України повинні підтримати у розмірі 10 тисяч гривень. Я думаю, що ці суми ми зможемо виплатити впродовж 1-2 днів" – заявив Андрій Садовий.

Нагадаємо, 3 квітня Львівська міськрада виплатила додатково по 10 000 грн 13 лаборантам, які проводять тести на коронавірус методом полімеразної ланцюгової реакції. Додамо, у Львові медиками, які контактуватимуть із хворими на коронавірус, виплатять надбавку до зарплати.

Раніше Андрій Садовий заявляв, що планує на час карантину зменшити зарплати чиновникам мерії, які працюють дистанційно.

Зазначимо, 25 березня Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 24 квітня, а також ввів режим надзвичайної ситуації на всій території країни. З 24 березня на Львівщині ввели режим надзвичайної ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.