Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

коронавірус

Середа, 15 квітня 2020, 10:50

У Львові протестували експрес-тестами на коронавірус більше 5000 осіб

коронавірус

За весь час у Львові експрес-тести на коронавірус зробили 5292 особам.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Загалом від 30 березня до 14 квітня включно у Львові експрес-тести на коронавірус зробили 5292 особам. Це водії, соцпрацівники, пацієнти лікарень з пневмонією або ГРЗ, медпрацівники, вагітні жінки, працівники ринків та інші.

Натомість за добу 14 квітня у Львові експрес-тести зробили ще 698 особам. З них: 51 – медичні працівники (в 1 виявили підозру); 10 – хворі з пневмонією (в усіх результат негативний); 10 – вагітні жінки (в усіх результат негативний); 627 – працівники різних об’єктів міста (в 3 виявили підозру).

У 4 осіб тест дав позитивний результат, тож у них відібрали матеріал для ПЛР-діагностики. 

Нагадаємо, станом на 15 квітня в Україні зафіксували 3764 випадки зараження коронавірусом та 108 смертей. Щодо Львівщини, то у МОЗ офіційно підтвердили 152 випадки зараження цим вірусом.

Наразі Львівщина знаходиться у середині рейтингу областей щодо кількості захворювання на коронавірус.

Кабінет Міністрів на початку квітня прийняв постанову, згідно із якою з 6 квітня в Україні заборонили ходити вулицями без паспорта та групою більше, ніж двоє, заборонили відвідувати парки і ходити у магазини без маски, а людям на самоізоляції та пенсіонерам дозволили виходити у магазини на відстань до двох кілометрів від дому.

Додамо, 25 березня Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 24 квітня, а також ввів режим надзвичайної ситуації на всій території країни. З 24 березня на Львівщині ввели режим надзвичайної ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.