Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

Фб Максима Козицького

Середа, 29 квітня 2020, 14:05

Козицький стане королем об'їзної дороги Львова

Максим Козицький

Максим Козицький розпорядився викупити приватні землі у трьох районах Львівщини для будівництва північної об'їзної дороги Львова.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького №268 від 24 квітня 2020 року.

Згідно з документом Максим Козицький зобов'язав викупити у власників земельні ділянки у Жовківському, Кам'янка-Буському та Яворівському районах для передачі Службі автомобільних доріг Львівщини для будівництва північної об'їзної дороги Львова.

Загалом планують викупити 43 земельні ділянки загальною площею 5,7428 га.

"Зобов'язую викупити з метою передачі Службі автомобільних доріг у Львівській області у постійне користування для реалізації проєкта "Будівництво північної ділянки об'їзної дороги м. Львів Львівська область" земельні ділянки та інші об'єкти нерухомого майна, що на них розсташовані, у власників за переліком згідно з додатком" – йдеться у розпорядженні.

До 2 листопада 2020 року необхідно скерувати на адресу ЛОДА інформацію про результати виконання розпорядження, зокрема укладання договорів купівлі-продажу або ж неотримання згоди від власників.

Фінансові витрати, пов'язані із викупом земельних ділянок, а саме проведення експертної грошоіої оцінки, здійснюють за рахунок Служби автомобільних доріг.

Нагадаємо, 24 квітня Максим Козицький продав дві земельні ділянки у Рудківському дендропарку для розміщення будівель переробної промисловості.

9 квітня Максим Козицький дозволив розбудувати гірськолижний комплекс "Захар Беркут" у селі Волосянка, а згодом скасував свій дозвіл.

Додамо, 25 березня цього року Максим Козицький розпорядився продати землю біля села Залужжя Яворівського району для будівництва бази відпочинку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.