Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

храм у Львові

Вівторок, 12 травня 2020, 15:58

Українські церкви просять Кабмін дозволити парафіянам відвідувати богослужіння

храм у Львові

За умови присутності не більше 1 особи на 5 квадратних метрів, при цьому засобів захисту не буде у священнослужителів, проповідників та хористів.

Про це йдеться на сайті Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій.

У зв’язку з загальними змінами Всеукраїнська Ради Церков і релігійних організацій надіслала до Кабінету Міністрів пропозиції щодо адаптивного застосування карантинних обмежень також і для релігійних організацій.

Зокрема, церкви хочуть мати право встановлювати адаптивні обмеження. Пропонується дозволити богослужіння з парафіянами за умови присутності не більше 1 особи на 5 квадратних метрів і за наявності засобів індивідуального захисту (з дотриманням соціальної дистанції і обробкою антисептиками поверхонь і рук парафіян). При цьому засобів захисту не буде у священнослужителів, проповідників та хористів.

Також пропонується не забороняти богослужіння і обряди поза церквами на відкритому повітрі за умови дотримання санітарних заходів, скасувати самоізоляцію для священнослужителів старше 60 років, забезпечити доступ священиків до закладів соціального захисту та паліативної допомоги.

Нагадаємо, раніше через коронавірус у храмах УГКЦ запропонували слухати Служби Божі онлайн. Крім цього, на час карантину в УГКЦ дозволили не цілувати ікони і слухати служби з дому.

Крім цього, греко-католикам дозволили не сповідатися і не причащатися на Великдень.

8 травня у храмі на Сихові у 4 священників виявили коронавірус.

Додамо, 4 травня уряд прийняв рішення продовжити карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, до 22 травня, проте скасував декілька заборон. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.