Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

Четвер, 4 червня 2020, 16:55

У травні вітер накрутив Козицькому 47 тисяч зарплатні

Максим Козицький

У травні голові Львівської ОДА Максиму Козицькому нарахували 47 тис грн зарплати, що на 7 тис грн  менше, ніж у березні.

Про це повідомила Львівська ОДА у відповідь на офіційний запит Варіантів.

У травні цього року голові Львівської ОДА Максиму Козицькому нарахували 47 230 грн заробітної плати, що складалася лише з посадового окладу.

Із цих коштів голова Львівської ОДА сплатив 8 501,40 грн податків, 708,45 грн військового збору та отримав чистий дохід у 38 020,15 грн.

Додамо, у лютому Козицькому нарахували 15 тис грн зарплати, а у березні – 55 тис грн. Зазначимо, Козицький перерахував свою березневу зарплату на закупівлю захисних костюмів для медиків.

Нагадаємо, 6 лютого президент Володимир Зеленський у Червонограді офіційно представив нового голову Львівської ОДА Максима Козицького.

Козицький до свого призначення був директором низки компаній, зокрема, й ТОВ "Еко-Оптіма", які працюють у галузі зеленої енергетики. Його фірма відкрила дві вітрові електростанції у Старосамбірському районі. Також він займається виробництвом електроенергії у Сокальському вітропарку.

У 2015 році Максим Козицький балотувався до Львівської облради від партії "Самопоміч", але не пройшов. Детальніше про склад партії можна дізнатися у статті Варіантів "Самопоміч рустикальна".

Також раніше голова Львівської ОДА висувався "Фронтом Змін" кандидатом у депутати до Львівської міської ради по одномандатному округу №9.

У 2019 році Козицький задекларував 2,4 млн грн доходу, 1,6 млн грн готівки та компанії у сфері зеленої енергетики.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.