Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Максим Степанов

pravda.com.ua

Понеділок, 22 червня 2020, 10:18

Міністр охорони здоров’я обстежить стан лікарень Львова

Максим Степанов

Сьогодні до Львова з перевіркою прибуде міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив сьогодні у ефірі на радіо "Люкс FM" міський голова Львова Андрій Садовий, через високу кількість інфікованих на коронавірус у Львівській області сьогодні до Львова приїде з візитом міністр охорони здоров’я Максим Степанов, який планує побувати у львівських медичних установах.

"Сьогодні до Львова буде візит міністра охорони здоров’я пана Степанова. Він хоче об'їхати львівські медичні установи, після чого буде розширена нарада" – заявив Садовий.

Зазначимо, станом на сьогодні у Львівській області підтвердили 3980 випадків зараження коронавірусом та 200 – за останню добу, що є найвищим результатом по Україні.

Нагадаємо, обласна комісія ТЕБ і НС продовжила до 22 червня карантин через складну ситуацію із коронавірусом. Також карантин в Україні продовжили до серпня. Тоді ж наголошувалося, що ми МОЗ передбачає можливість посилення карантину в певних окремих регіонах.

Додамо, уряд прийняв рішення послабити карантинні заходи з 5 червня: дозволив повноцінно працювати закладами харчування, церквам – проводити богослужіння, а людям старше 60-ти років – виходити на вулицю.

А з 10 червня відновили роботу готелів і дозволили проводити культурні заходи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.