Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

коронавірус

П'ятниця, 19 червня 2020, 15:12

На Львівщині карантин продовжили до понеділка

коронавірус

Карантин без послаблень у області продовжили до 22 червня через складну ситуацію з коронавірусом.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

Сьогодні обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій продовжила карантин у Львівській області до 22 червня через складну ситуацію із захворюванням на Covid-19.

Як заявив Тарас Грень, наразі у області немає правових підстав для послаблення карантину через те, що Львівщина не відповідає критерію, встановленому МОЗ щодо кількості нових випадків Covid-19 за останні 7 днів на 100 000 населення. 

Однак, за його словами, 22 червня, на засіданні Кабінету міністрів мають розглянути зміни до постанови про послаблення карантинних заходів, згідно із якими місцева влада матиме змогу самостійно вирішувати питання щодо посилення чи послаблення карантинних заходів.

"Наше завдання, як посадовців, в тому, щоб забезпечити заклади охорони здоров'я усім необхідним" – додав Тарас Грень.

Відтак, до 22 червня залишаються забороненими: перебування в громадських місцях без масок, робота ТРЦ та закладів громадського харчування, приміські та міжміські перевезення.

Зазначимо, 11 червня підприємці та перевізники Львова влаштували пікет Львівської ОДА з вимогою відновити пасажирське перевезення у області, розібратися із нелегальними перевезеннями, дозволити відновити роботу готелям і фітнес-центрам, не створювати штучних перешкод для малого і середнього бізнесу.

Раніше обласна комісія ТЕБ і НС продовжила до 19 червня карантин через складну ситуацію із коронавірусом. Станом на сьогодні у області підтвердили 3540 випадків інфікування коронавірусом.

Додамо, 17 червня уряд прийняв рішення продовжити карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, до 31 липня. Раніше МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні.

Також уряд прийняв рішення послабити карантинні заходи з 5 червня: дозволив повноцінно працювати закладами харчування, церквам – проводити богослужіння, а людям старше 60-ти років – виходити на вулицю.

А з 10 червня відновили роботу готелів і дозволили проводити культурні заходи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.