Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

карантин у Львові

П'ятниця, 12 червня 2020, 15:38

На Львівщині карантин продовжили ще на тиждень

карантин у Львові

Карантин без послаблень у області продовжили до 19 червня через складну ситуацію з коронавірусом.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

Сьогодні обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій продовжила карантин у Львівській області до 19 червня через складну ситуацію із захворюванням на Covid-19.

Як заявив Тарас Грень, у області немає правових підстав для послаблення карантину через те, що Львівщина не відповідає критерію, встановленому МОЗ щодо кількості нових випадків Covid-19 за останні 7 днів на 100 000 населення. 

"По інцидентності область не проходить межу, за якою можна пом'якшувати карантин, тому карантинні заходи у області залишатимуться без змін, їх не пом'якшать, але й не підсилять" – наголосив Тарас Грень.

Відтак, до 19 червня залишаються забороненими: перебування в громадських місцях без масок, робота ТРЦ та закладів громадського харчування, приміські та міжміські перевезення.

Зазначимо, 11 червня підприємці та перевізники Львова влаштували пікет Львівської ОДА з вимогою відновити пасажирське перевезення у області, розібратися із нелегальними перевезеннями, дозволити відновити роботу готелям і фітнес-центрам, не створювати штучних перешкод для малого і середнього бізнесу.

Раніше обласна комісія ТЕБ і НС продовжила до 12 червня карантин через складну ситуацію із коронавірусом. Також, станом на 11 червня, Львівська область не відповідала критеріям для початку нового етапу пом'якшення карантинних заходів. Сьогодні на Львівщині підтвердили 2526 випадків інфікування Covid-19.

Додамо, 20 травня уряд прийняв рішення продовжити карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, до 22 червня, проте скасував декілька заборон. МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні.

Також уряд прийняв рішення послабити карантинні заходи з 5 червня: дозволив повноцінно працювати закладами харчування, церквам – проводити богослужіння, а людям старше 60-ти років – виходити на вулицю.

А з 10 червня відновили роботу готелів і дозволили проводити культурні заходи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.