Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

акція протесту під ЛОДА

Четвер, 11 червня 2020, 10:59

Більше 100 активістів пікетують Львівську ОДА з вимогою відновити роботу бізнесу і пасажирські перевезення

акція протесту під ЛОДА

Підприємці та перевізники Львова і області вимагають дозволити їм відновити роботу й не створювати штучних перешкод.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні зранку, 11 червня, під стінами Львівської ОДА на вул. Винниченка, 18 розпочалася масштабна акція протесту підприємців, представників готельно-рестораного бізнесу Львівщини, працівників фітнес-клубів міста та перевізників з вимогою відновити роботу готелів і ресторанів у Львові та області.

"Вимагаємо надати дозвіл та сприяти відновленню малого і середнього бізнсу у Львівській області. Контролюючим органам, це друга вимога, державним органам, не вчиняти штучний тиск у роботі малого і середнього бізнесу в умовах карантинних обмежень. Третя вимога – надати, як в усіх цивілізованих країнах, одноразову фінансову державну допомогу підприємцям" – наголосив голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацько.

Крім цього, Львівську ОДА продовжують пікетувати перевізники Львівської області, які приїхали під стіни облдержадміністрації на автобусах. Цю акцію вон розпочали ще 5 червня, вимагаючи відновити пасажирські перевезення у області.

Нагадаємо, обласна комісія ТЕБ і НС продовжила до 12 червня карантин через складну ситуацію із коронавірусом. З 10 червня в Україні відновили роботу готелів і дозволили проводити культурні заходи, однак Львівщину ці послаблення не торкнуолися через те, що область не відповідала критеріям для початку нового етапу пом'якшення карантинних заходів.

Додамо, 20 травня уряд прийняв рішення продовжити карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, до 22 червня, проте скасував декілька заборон. МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні.

Також уряд прийняв рішення послабити карантинні заходи з 5 червня: дозволив повноцінно працювати закладами харчування, церквам – проводити богослужіння, а людям старше 60-ти років – виходити на вулицю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.