Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Дитячий садок

Вівторок, 14 липня 2020, 10:00

На Львівщині дозволили відновити роботу садочків

Дитячий садок

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні ухвалила рішення частково послабити карантинні заходи на Львівщині.

Про це стало відомо вчора на брифінгу за підсумками засідання обласної комісії ТЕБ і НС.

Вчора, 13 липня, Львівська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні ухвалила рішення частково послабити карантинні обмеження в області.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко на брифінгу повідомив, що в області дозволили роботу дитсадків не залежно від форми власності.

Згідно з даними МОЗ, зокрема показниками для послаблення протиепідемічних заходів, Львівська область перестала бути регіоном зі значним поширенням COVID-19 і підпадає під критерії, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500. Це дозволяє продовжити послаблення карантину.

"Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 8,36 %, при нормі менш як 11%. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 – 23,03 %, при нормі менш як 10 %. Ці дані, у порівнянні з цифрами за минулий тиждень, помітно зменшилися. Тож це дозволило сьогодні іще послабити обмежувальні заходи, – зауважив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. – Такі показники оптимістичні, однак розслаблятися зарано. До лікарів й далі звертається багато хворих із симптомами коронавірусу, у медиків досі дуже багато роботи. І вони вкотре просять усіх бути пильними – носити маски, зберігати дистанцію, старатися не перебувати у місцях масового скупчення людей".

Відтак, згідно із рішенням комісії частково послабили карантинні заходи на території області, дозволили діяльність закладів культури з наповненістю до 50 відсотків стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу культури. Комісія встановила роботу розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів, театрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос до 23-ї та з 7-ї години ранку.

Окрім того, комісія дозволила відновити роботу дошкільних навчальних закладів та інклюзивно-ресурсних центрів.

Нагадаємо, дитячі садочки Львова готові відновити свою роботу з дотриманням протиепідеміологічних заходів.

Додамо, 11 липня  Львівщина ввійшла у перелік областей, яким Міністерство охорони здоров'я рекомендує послабити карантин. З 7 липня у Львівській області дозволено роботу закладів громадського харчування, готелів і фітнес-центрів.

За останню добу кількість випадків захворювання на коронавірус на Львівщині зросла на 147 – до 7254.

Також карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, продовжили до серпня. Раніше МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні. Додамо, уряд прийняв рішення послабити карантинні заходи з 5 червня: дозволив повноцінно працювати закладами харчування, церквам – проводити богослужіння, а людям старше 60-ти років – виходити на вулицю.

З 10 червня в Україні відновили роботу готелів і дозволили проводити культурні заходи, а з 2 липня дозволили працювати кінотеатрам.

З 24 червня у Львові дозволили роботу закладів громадського харчування, спортивних клубів та фітнес-клубів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.