Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

кафе у Львові

Середа, 24 червня 2020, 13:40

У Львові дозволили відновити роботу ресторанів і фітнес-клубів

кафе у Львові

У місті відновили роботу закладів громадського харчування, спортивних клубів та фітнес-клубів, проте з обмеженнями.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Сьогодні міська комісія з надзвичайних ситуацій вирішила продовжити карантинні обмеження у Львові до 31 липня. Однак прийняли певні послаблення – відновили роботу закладів громадського харчування в приміщенні та спортивних і фітнес-клубів, проте їм дозволяється приймати не більше 10 відвідувачів у одному приміщенні.

"Власники цих закладів повинні організувати, щоб всі, хто там працює, здавали тести на ІФА" – пояснив Садовий.

За його словами, ці послаблення є кроком для збереження малого та середнього бізнесу.

"Транспорт: ми надалі працюємо у режимі спецперевезень – сидячі місця і маски. Якщо у громадському транспорті є людина без маски, то водій не має права їздити" – додав Андрій Садовий.

Нагадаємо, обласна комісія ТЕБ і НС продовжила до 30 червня карантин через складну ситуацію із коронавірусом, однак дозволила пасажирські перевезення. Відтак, з 26 червня Укрзалізниця відновлює залізничне сполучення зі Львовом, курсуватимуть пасажирські поїзди.

Також карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, продовжили до серпня. Раніше МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні.

Додамо, уряд прийняв рішення послабити карантинні заходи з 5 червня: дозволив повноцінно працювати закладами харчування, церквам – проводити богослужіння, а людям старше 60-ти років – виходити на вулицю.

А з 10 червня відновили роботу готелів і дозволили проводити культурні заходи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.