Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Віталій Антонов

epravda.com.ua

Четвер, 23 липня 2020, 11:40

Козицький виділив Антонову частину лісу на Яворівщині

Віталій Антонов

"Концерн Галнафтогаз" отримав для рекреаційних цілей лісову ділянку у Яворівському районі.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького №530/0/5-20 від 21 липня 2020 року.

ПАТ "Концерн Галнафтогаз" отримає в оренду терміном на 10 років лісову ділянку, площею 2,4 га, на території Рясне-Руської сільської ради Яворівського району, що входить до Івано-Франкового лісництва Яворівського ДЛГП "Галсільліс".

"Виділити акціонерному товариству "Концерн Галнафтогаз" у довгострокове тимчасове платне користування лісову ділянку площею 2,4 га, розташовану в кварталі 36 виділи 11, 18, 19, 24 Івано-Франкового лісництва Яворівського ДЛГП "Галсільліс" на території Рясне-Руської сільської ради Яворівського району, терміном на 10 років для рекреаційних цілей" – йдеться у розпорядженні.

 

Згідно із розпорядженням, орендарю заборонили зводити тут капітальні будівлі, а термін реалізації інвестиційної програми не повинен перевищувати три роки з моменту підписання договору.

Нагадаємо, ПАТ "Концерн Галнафтогаз" – мережа автозаправних комплексів "ОККО". Мажоритарним акціонером компанії є Віталій Антонов. У 2017 році він заявляв, що планує розпочати будівництво цілорічного курорту в смт. Славське.

Також 22 серпня 2018 року СБУ провела обшук у львівському та київському офісах ПАТ "Концерн Галнафтогаз" черех підозру фірми у фінансуванні тероризму. А 25 жовтня 2018 року його закрили у зв’язку з відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення.

Додамо, у серпні 2019 року виконавчий комітет Львівської міської ради дозволив ПАТ "Концерн Галнафтогаз" збудувати АЗС "ОККО" вул. Личаківській, а у лютому цього року фірма Антонова, ТзОВ "Центр розвитку нерухомості", отримала дозвіл на зведення готелю на пл. А. Міцкевича, 9 у Львові.

Також у жовтні 2019 року у міськраді погодили будівництва компанією "Ваш дім", яка належить Віталію Антонову, багатоповерхового житлового кварталу на вул. Пасічній, 133 на площі майже 12 га. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.