Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівське сміття

П'ятниця, 24 липня 2020, 13:29

До кінця року львів'яни можуть безкоштовно утилізувати харчові відходи

львівське сміття

У місті затвердили нульову ставку на збір органічних відходів для мешканців ОСББ, ЖБК до кінця року.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні, 24 липня, на засіданні виконавчого комітету міської ради прийняли рішення про встановлення нульової ставки на збір органічних відходів для мешканців ОСББ та управляючих компаній.

За словами Садового, таке рішення повинно спонукати мешканців сортувати відходи, а також розширити можливості компостувальної станції на вул. Пластова, 13.

"До кінця року утилізація органіки безкоштовна для львів’ян. Від початку року на вул. Пластовій працює компостувальна станція. Маємо можливість переробляти великі об’єми органічних відходів. У рамках пілотного проєкту всі ОСББ, управляючі компанії та власники приватних помешкань позбавлені плати за вивіз відсортованої органіки" – заявив Андрій Садовий.

Нагадаємо, у червні виконком встановив вартість компостування однієї тонни органічних відходів у 644 грн.

Зазначимо, у серпні 2019 року на вул. Пластовій, 13 облаштували станцію з компостування органічних відходів. Для створення цієї станції компостування міськрада отримала 25 мільйонів євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, 10 мільйонів євро гранту – безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Внесок міста – 6,75 мільйона євро.

У рамках цього проекту спеціальні контейнери для роздільного збору органіки встановили біля будинків, що на вул. Тичини, 15, вул. Лінкольна, 29, вул. Княгині Ольги, 122а, вул. Стрийська, 111 В та вул. Підстригача, 3.

Додамо, 2 листопада 2018 року понад 80 мешканців Знесіння невдоволенні тим, що пресувальну станцію перенесуть у їхній район, в знак протесту заблокували пішохідний перехід на вул. Богданівській біля кільця очисних споруд.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.